advertise

کرکره پلی کربنات در اصفهان

در گذشته برای مغازه ها، درب پارکینگ ها و غیره از انواع مختلف کرکره ها از جمله کرکره های چوبی و آلومینیومی استفاده می شد. این نوع کرکره ها معایب بسیار زیادی از قبیل قابل اشتعال بودن، داشتن استهلاک فنی بالا و امکان امنیت پایین را داشتند. وجود چنین مواردی باعث شد تا بشر به فکر تغییر و تحولی شگرف در ساختار و طراحی کرکره های پلی کربنات بیفتد.
امروزه متخصصان انواع مختلفی از درب های اتوماتیک را طراحی نموده اند که کرکره پلی کربنات یکی از انواع آن ها می باشد. این نوع کرکره اتوماتیک به واسطه امکانات و ظاهر زیبایی که دارد در بسیاری از مکان ها از قبیل اداره ها، ساختمان های تجاری، بانک ها، بیمارستان ها، فروشگاه ها، رستوران ها و منازل مجلل به کار برده می شود.
درب اتوماتیک سکشنال در اصفهان طرحی نو و به روز از طریقه باز و بسته شدن درب می باشد. درب سکشنال انتخاب ایده آل است که علاوه بر سهولت در استفاده دارای کیفیت و ظاهری زیبا و از هماهنگی با نمای ساختمان برخوردار است.


همان طور که از نام کرکره پلی کربنات مشخص است، این نوع کرکره ها از ماده ای به نام پلی کربنات ساخته شده اند. استحکام این نوع کرکره به اندازه ای است که آن را به یک فولاد پلاستیکی تشبیه می کنند. البته شکل ظاهری این نوع کرکره، شفاف بوده و بنابراین نام دیگر آن کرکره شفاف می باشد.
در حالت کلی، می توان کرکره های پلی کربنات را به دو دسته زواری و لوله ای تقسیم بندی نمود. دسته اول یعنی کرکره های زواری که نام دیگر آن ها غضروفی بوده، دارای نوعی غضروف آلومینیومی از جنش اکسترود می باشند. از این نوع کرکره های پلی کربنات در سالن های فرودگاه ها، منازل مسکونی و حتی مراکز خرید می توان استفاده کرد.

کرکره پلی کربنات | ابتکار

خرید کرکره پلی کربنات | ابتکار

دسته دوم از کرکره های پلی کربنات، نوعی لوله ای آن می باشد. علت این نام گذاری آن است که در بین تیغه های پلی کربناتی این نوع کرکره، از یکسری لوله استفاده شده است که جنس آن ها از آلومینیوم یا استیل خواهد بود. یکی از بهترین دلایل برای انتخاب این نوع کرکره، وجود ظاهر شفاف آن است.
وجود شفافیت در ظاهر این نوع کرکره، زیبایی ظاهری آن را ارتقا می دهد. ظاهر شفاف این نوع کرکره به دو دسته رنگی و بدون رنگ تقسیم شده که نوع بدون رنگ آن از بیشترین میزان شفافیت برخوردار خواهد بود. البته نام دیگری که در بازار به این نوع کرکره اطلاق می گردد، کرکره شیشه ای بوده؛ اما باید دقت داشت که جنس آن ها مطقا از شیشه نمی باشد.

کرکره پلی کربنات و ویژگی های آن

کرکره پلی کربنات در دسته کرکره های برقی قرار می گیرد که علت ساخت و طراحی آن ها رفع مشکلات و کمبود های کرکره های قدیمی می باشد. کرکره پلی کربنات نسبت به مدل های سنتی، دارای امنیت بسیار بالاتری بوده و همچنین استهلاک فنی کمتری نیز خواهد داشت.
وجود عنصر پای کربنات در ساختار این کرکره باعث شده تا میزان استقامت این نوع کرکره ارتقا پیدا کرده و جز پر طرفدارترین نوع کرکره های برقی موجود در بازار باشد.

کرکره پلی کربنات در دسته کرکره های برقی قرار می گیرد که علت ساخت و طراحی آن ها رفع مشکلات و کمبود های کرکره های قدیمی می باشد.
کرکره پلی کربنات نسبت به مدل های سنتی، دارای امنیت بسیار بالاتری بوده و همچنین استهلاک فنی کمتری نیز خواهد داشت. وجود عنصر پای کربنات در ساختار این کرکره باعث شده تا میزان استقامت این نوع کرکره ارتقا پیدا کرده و جز پر طرفدارترین نوع کرکره های برقی موجود در بازار باشد.


کرکره پلی کربنات دارای چند عدد تیغه می باشد. باور عموم بر این اساس است که تیغه های تشکیل دهنده کرکره پلی کربنات از جنس شیشه می باشند، این در حالی است که این باور به هیچ عنوان صحیح نمی باشد.
علت این امر هم آن است که مقاومت شیشه بسیار پایین بوده و شیشه در مقابل فشار استحکام پایینی داشته و سریعا خورد می شود. با توجه به ویژگی های شیشه، نمی توان از آن در ساخت تیغه های کرکره پلی کربنات استفاده کرد.


در پاسخ به این سوال باید عنوان کنیم که اگر کرکره پلی کربنات را جایگزین سایر انواع کرکره های برقی کینم، می توانیم مصرف انرژی را تا ۳۰ درصد و میزان آلودگی صوتی را تا ۶ دسی بل کاهش داده و به این شکل به صرفه جویی انرژی و همچنین جلوگیری از آلودگی های صوتی کمک شایانی کنیم.
در واقع باید عنوان کرد که کرکره های قدیمی دارای سر و صدای زیادی بودند که بسیار آزار دهنده بود.
این در حالی است که کرکره های پلی کربنات از عنصرهایی ساخته شده اند که فاقد سر و صدا بوده و در نتیجه می توان از این نوع کرکره ها به راحتی در پارکینگ منازل مسکونی بهر برد.
مجموعه ابتکار عرضه کننده کلیه خدمات فروش، نصب و تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان با قیمت مناسب می باشد. شما می توانید برای خرید به صورت حضوری و آنلاین تهیه نمایید.

گروه صنعتی ابتکار

میزان شفافیت این محصول می تواند در هنگام سرقت بسیار کمک کننده باشد. یک نکته جالب دیگر درباره کرکره های پلی کربنات داشتن درایورهای منحصر به فرد و همچنین کنترل هوشمند است.
به عبارت دیگر، در صورت وجود کانکشن های الکتریکی شما می توانید از کنترل هوشمند و در صورت قطع بودن برق می توانید با استفاده از دستگیره های مکانیکی کرکره پلی کربنات را باز و بسته نمایید.
ارتفاع این نوع کرکره بنا به دلخواه مشتری تعیین و تنظیم می شود؛ اما میزان ضخامت آن کمی بیشتر یا کمتر از ۲۳ میلی متر خواهد بود.

یکی دیگر از ویژگی های ویژه ای که به تیغه های کرکره پلی کربنات اختصاص داده شده است، امکان هک لوگو با استفاده از لیزر بر روی آن ها می باشد. بسیاری از کسب و کار به دنبال این هستند که نشان یا لوگوی اختصاصی آن ها روی کرکره ورودی هک شود که کرکره های پلی کربنات این مزیت را در اختیار آن ها قرار خواهند داد.
همچنین می توان با اطمینان عنوان کرد که کرکره پلی کربنات دارای خاصیت ضد گلوله بوده و به همین دلیل می تواند به راحتی برای حفظ امنیت مکان های پر اهمیتی نظیر بانک ها مورد استفاده قرار گیرد.


در ساختار کرکره پلی کربنات از عناصری استفاده شده که قابلیت محافظتی در مقابل اشعه ماورا بنفش خورشید دارند. وجود این عناصر در کرکره پلی کربنات می تواند از عبور اشعه های مضر خورشید و ورودشان به فضای داخلی جلوگیری کرده و در نتیجه نوعی محیط سالم برای افراد به وجود آورند.
این نوع کرکره در کنار قابلیت محافظتی، زیبایی و ظاهر شفاف خود دارای وزن بسیار کمی می باشد. این نوع کرکره همچنین نشکن بوده و به واسطه شیشه ای بودن ظاهر آن می توان به صورت ۲۴ ساعته و در کل شبانه روز فضای داخلی را مورد مشاهده قرار داد.

تمیز کردن کرکره های برقی می تواند یکی از مشکلاتی باشد که گریبان گیر مشتریان خواهد شد. این مسئله در رابطه با کرکره پلی کربنات صادق نمی باشد. تیغه به کار رفته در کرکره پلی کربنات از جنس آنتی استاتیک می باشد.
آنتی استاتیک بودن آن می تواند از جذب گرد و غبار و آلودگی های محیطی جلوگیری کرده و در نتیجه کمتر کثیف شده و به راحتی می توان آن ها نظافت کرد. البته کم وزن بودن این نوع کرکره نیز بی تاثیر نخواهد بود.
وزن کمتر این نوع کرکره، می تواند نیاز به موتور کم قدرت تر را به دنبال داشته و در نتیجه هزینه کمتری را نیر به مشتری متحمل خواهد کرد.


همین مقاومت بیشتر کرکره پلی کربنات باعث می شود که بسیاری از گلخانه داران به دنبال نصب این نوه کرکره های برقی باشند. مقاومت شیشه ای بالای این نوع کرکره نیز از شکستن آن جلوگیری خواهد کرد. علت عدم شکنندگی این محصول به واسطه داشتن پلی کربنات در ساختارش است.
از پلی کربنات می توان در عینک هاى ایمنى، سپر پلیس هاى ضد شورش، شیشه هاى چراغ جلوى ماشین هاى لوکس و مدرن، تولید هولوگرام، بطرى هاى شفاف براى دارو و مواد غذایى، آمپول هاى بدون سوزن، ساخت DVD و حتى شیشه هاى جلوى هواپیماها و شیشه هاى ضد گلوله نیز استفاده کرد.

راهنمای انتخاب و خرید کرکره پلی کربنات در اصفهان

در هنگام انتخاب یا خرید کرکره پلی کربنات در اصفهان باید به موارد بسیار زیادی توجه کنید که در این قسمت به نکات مهم آن اشاره خواهیم کرد. یکی از مواردی که می تواند کرکره های پلی کربنات را در دسته های مختلفی قرار دهد،
جنسیت مواد اولیه به کار رفته در آن ها می باشد. سه دسته از مهم ترین و پر کاربرد ترین واد اولیه به کار رفته در کرکره های پلی کربنات عبارت اند از:


راهنمای انتخاب کرکره پلی کربنات | ابتکار

• پلی کربنات های ساخت کشور آلمان (برند بایر)
• پلی کربنات های ساخت کشور کره (برند سامسونگ)
• پلی کربنات های ساخت کشور ایران


رقابت هزینه ای و قیمتی در سه گروه ذکر شده در بالا به واسطه عناصر به کار برده شده و همچنین نوع تیغه ها می باشد که در پلی کربنات های ساخت کشور آلمان از همه بیشتر است. البته این مقاله با هدف انجام تبلیغات نوشته نشده است و باید عنوان کرد که پلی کربنات های ایرانی و کره ای خوبی نیز در بازار یافت می شود؛
اما زمانی که قرار است از تیغه های با ابعاد بیشتر و وزن بالاتر استفاده شود، بهتر است انتخاب ما پلی کربنات های ساخت کشور آلمان باشد.
همان طور که پیش از این هم عنوان کردیم، جنسیت پلی کربنات ها و همچنین ضخامت تیغه ها دو عامل بسیار مهم در خرید و انتخاب برند کرکره پلی کربنات خواهند بود؛ اما برخی اوقات می توان به جنسیت لوله متصل کننده پلی کربنات ها هم اشاره کرد. جنسیت این لوله ها می تواند از استیل و آلومینیوم باشد.
مجموعه ابتکار علاوه بر طراحی و فروش سایبان برقی اصفهان با بهترین قیمت، خدماتی اعم از نصب و تعمیر و ... را برای شما همشهریان فراهم کرده است


معایب موجود در کرکره های پلی کربنات

در کنار مزایایی که برای کرکره های پلی کربنات عنوان شد، باید به این موضوع نیز دقت کرد که کرکره های پلی کربنات ممکن است دارای معایبی هم باشند که مشتریان باید پیش از خرید به آن ها توجه کنند. در بخش های قبلی به صورت کامل به بررسی ویژگی های مثبت و تاثیر گذار کرکره های پلی کربنات پرداختیم؛
اما در این بخش می خواهیم به تنها عیب یا مشکل این نوع کرکره ها اشاره کنیم. تنها عامل نگران کننده ای که در رابطه با کرکره های پلی کربنات وجود دارد، هزینه یا مبلغ بالایی است که برای خریداری آن ها باید پرداخته شود.

معایب موجود در کرکره های پلی کربنات | ابتکار

در این مقاله به بررسی، معرفی، معایب و ویژگی های کرکره پلی کربنات در اصفهان پرداختیم و سعی کردیم به شما در انتخاب صحیح یک کرکره برقی کمک کنیم. البته کرکره های برقی انواع مختلفی دارند و با هدف افزایش رضایت مشتریان و بالا رفتن کیفیت مصرف طراحی شده اند. کرکره های برقی یا اتوماتیک دارای زیر مجموعه های مختلفی هستند و هر کدام از مزایا و ویژگی های مخصوص به خود برخوردارند. اما در این میان با توجه به هدف مشتری از خرید، می توان نسبت به انتخاب صحیح وی را راهنمایی کرد.
به عنوان مصل، در صورتی که هدف مشتری از خرید کرکره برقی، امنیت بالا و همچنین استقامت در مقابل شکستن و سرقت باشد، بهتر است از کرکره پلی کربنات استفاده کند. همچنین در صورتی که مشتری به دنبال زیبایی ظاهری (شفافیت و رنگ بندی متنوع) و همچنین یک محصول مناسب برای طبیعت باشد،
باز هم بهترین انتخاب کرکره پلی کربنات خواهد بود. به دلیل اینکه این نوع کرکره انسان و اشیای داخلی را از اشعه های خورشید مصون می دارد و همچنین اینکه این کرکره می تواند در مقابل بلایای طبیعی محافظت شود، در بیشتر مواقع بهترین گزینه خواهد بود. امیدواریم که این مقاله توانسته باشد که اطلاعات لازم و مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد. البته در زمان خرید به منظور انتخاب دقیق و مناسب، بهتر است با کارشناسان فروش مشور کرده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.
مجموعه ابتکار عرضه کننده انواع درب اتوماتیک پارکینگی در اصفهان می باشد، شما می توانید برای نصب و تعمیر انواع درب اتوماتیک پارکینگی در اصفهان اعم از درب اتوماتیک بازوئی، درب اتوماتیک ریلی و همچنین کرکره برقی در اصفهان نیز با این مجموعه در تماس باشید.