advertise

درباره ما

درباره ما

درباره گروه ابتکار

گروه ابتکار فعالیت خود را در زمینه درب ھای اتوماتیک و سیستم ھای امنیتی از سال ١٣٨٩ آغاز نمود و در این مدت موفق به ارائه بھترین خدمات به مشتریان عزیز میباشد که این خدمات و فعالیت ھای گروه ابکار مشاوره، فروش، نصب و خدمات پس از فروش محصولات متنوع در زمینه درب اتوماتیک پارکینگی ریلی، بازویی، کرکره برقی ،زیر سقفی،زیر سطحی، درب اتوماتیک شیشه ای ،راھبند پارکینگ، پارک بند ،قفل برقی و دستگیره دیجیتال، ارام بند، دوربین مدار بسته ،دزدگیر و اعلام سرقت ،سیستم کنترل تردد ،چشمی دیجیتال و می باشد ھمچنین این مجموعه در زمینه سرویس و نگھداری، تعمیرات و عیب یابی درب ھای اتوماتیک و سیستم امنیتی دارای تکنسین ھای متخصص و آموزش دیده می باشد. تعمیرات یک کار تخصصی می باشد که گروه ابتکار یک تعمیرکار بی واسطه در این حیطه می باشد.
گروه ابتکار با استفاده از کادر تخصصی و مجرب و با به کارگیری تجھیزات روز دنیا در حال حاضر به عنوان یکی از موفق ترین و برترین پیمانکاران پروژه ھای مسکونی، تجاری، صنعتی، درمانی، دولتی، و سازمانی می باشد و در این حیطه خدمات گسترده ای ارائه می دھد. به کارگیری نیروھای متخصص و متعھد یکی از عوامل موفقیت گروه ابتکار میباشد. رضایت مشتری ھمواره علاوه بر ارائه محصولات با کیفیت در برخورد مناسب کارکنان یک مجموعه میباشد جدا از رفتار مناسب، داشتن تخصص کافی پرسنل ھر مجموعه یک اصل ضروری میباشد زیرا فقط یک نیروی متخصص می تواند بھترین راھکار و پیشنھاد را به مشتریان ارائه دھد. این مجموعه از چھار بخش تامین قطعات، توزیع، نصب و تعمیرات ،مشاوره و پاسخگویی تشکیل شده است.
با توجه به اینکه گروه ابتکار دارای سابقه چندین ساله در زمینه درب ھای اتوماتیک، سیستم ھای امنیتی و دوربین مداربسته می باشد برند ھای معرفی شده از طرف ما بعد از انجام تست ھای .متعدد توسط کارشناسان فنی به مشتریان معرفی و ارائه می گردد.
قطعات تجھیزات و خدمات ارائه شده به مشتریان عزیز دارای بھترین قیمت و بالاترین کیفیت می باشد.
اعتبار را ضامن خرید خود قرار دھید ما بھترین کیفیت را به شما ارائه خواھیم داد

سوالات متداول

به طور خلاصه ، خانه هوشمند کلیه تجهیزات برقی ساختمان را تحت یک محیط یکپارچه کنترل می‌کند . همچنین تجهیزات می‌توانند به صورت هوشمند برخی کارهای قابل برنامه‌ریزی را انجام دهند. با خانه هوشمند تجهیزات از هرجای دنیا، از طریق اینترنت قابل کنترل هستند. خانه هوشمند در بهینه سازی انرژی ، امنیت ، مراقبت از سالمندان وکودکان و راحت زندگی کردن به شما کمک می‌کند.
یکی از سوال های ابتدایی درباره خانه هوشمند در رابطه با مزایاییست که برای انبوه‌سازان ایجاد می‌شود. قطعا هوشمند سازی مزیت رقابتی برای یک ساختمان درنظر گرفته‌می‌شود و می‌تواند در برندسازی ساختمان بسیار مثمر ثمر باشد. ایجاد رفاه و آسایش بیشتر برای ساکنین و خریدارها نکته مهمی است که همواره سازندگان بر آن توجه دارند.
در پاسخ به این سوال باید گفت که بهترین مرحله جهت انجام پیش‌بینی‌ها و طراحی بهینه ، مرحله سفت‌کاری می‌باشد. البته حتی پس از برق‌کشی کامل می‌توان اقدام به هوشمندسازی بدون هیچ مشکلی نمود. اما با پیش‌بینی درمرحله سفت‌کاری می‌توان سیستم خانه هوشمند بهینه‌تر و با قیمت پایین‌تری طراحی کرد.
بحث پشتبیبانی و خدمات پس از فروش یکی از مهم‌ترین سوال هاییست که ذهن مشتریان را درگیر می‌کند. در صورت استفاده از پروتکل استاندارد پشتیبانی و خدمات خانه های هوشمند توسط بسیاری از شرکت‌ها فارغ از برند و نوع کالا صورت می‌گیرد. شرکت  ما با بهره‌گیری از مجرب‌ترین افراد فنی در زمینه برق و کامپیوتر آماده اراِئه خدمات در کلیه‌ی پروتکل‌های استاندارد می‌باشد.

مشتریان گروه ابتکار

گروه ابتکار با توجه به عملکردی بی نظیر خود در زمینه فروش، نصب و خدمات پس از فروش درب های اتوماتیک و سیستم های امنیتی توانسته به مشتریان زیادی خدمت رسانی کند؛ و این افتخار بزرگ در گرو تجربه بالا و دانش متخصصین این گروه می باشد، ما به مشتریان خود  افتخار می کنیم.برخی از مشتریانی که گروه ابتکار مفتخر به ارائه خدمات به آنها می باشد عبارت اند از:

گروه ابتکار
گروه ابتکار
گروه ابتکار
گروه ابتکار
گروه ابتکار
گروه ابتکار
گروه ابتکار
گروه ابتکار
گروه ابتکار
گروه ابتکار
گروه ابتکار
گروه ابتکار
گروه ابتکار
گروه ابتکار
گروه ابتکار
گروه ابتکار
گروه ابتکار
گروه ابتکار