advertise
خرید درب اتوماتیک تلسکوپی در اصفهان

خرید درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی در اصفهان

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی جزو خانواده درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ محسوب می‌شود وعملکردی خطی به چپ و راست دارد. این نوع درب از لحاظ قیمتی، عملکرد و کارایی بعد از درب اتوماتیک اسلایدی یکی از پرمصرف‌ترین درب اتوماتیک شیشه ای به شمار می‌رود. درب اتوماتیک تلسکوپی زیبایی و جلوه خاصی نسبت به درب اسلایدینگ دارد.این سیستم به نحوی طراحی شده که بیشترین باز شو را در خانواده درب های اسلایدینگ داشته باشد و گزینه مناسبی برای مکان هایی پرتردد و ورودی هایی با عرض کم میباشد.درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی امکان حرکت لنگه های عقبی با سرعتی برابر با نصف سرعت لنگه های جلویی فراهم شده است. با اتکا به این نحوه از حرکت لنگه ها ،لنگه های عقبی و جلویی همزمان به حالت کاملاً باز رسیده و عرض بازشویی برابر با ۳/۲ عرض کلی را ایجاد می‌کند. از این نوع سیستم امکان استفاده در عرض هایی تا ۶ متر وجود دارد. مجموعه ابتکار عرضه کننده انواع درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی در اصفهان می باشد، شما می توانید برای خرید درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان نیز با این مجموعه در تماس باشید.


کاربرد درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

از این نوع سیستم بیشتر در مکان‌هایی که عرض ورودی کم می باشد استفاده میگردد که می‌تواند به درب های بیمارستان که برای ویلچر یا تخت استفاده می‌شود یا ورودی های مراکز تجاری و مراکز خرید که ازدحام جمعیت زیاد است یا نمایشگاه خودرو که به بازشو زیاد نیاز دارند اشاره کرد. درب های تلسکوپی به عنوان درب بیمارستانی نیز شناخته می شوند.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی:

۱-درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی با ۴ لنگه متحرک و ۲ لنگه ثابت و ۲ طرف بازشو
۲-درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی با ۴ لنگه متحرک و بدون لنگه ثابت و ۲ طرف بازشو
۳-درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی با ۲ لنگه متحرک و ۱ لنگه ثابت و ۱ طرف بازشو
۴-درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی با ۲ لنگه متحرک و بدون لنگه ثابت و ۱ طرف بازشو

انواع تنظیم بازشو درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی
۱- اتوماتیک
۲-کامل باز
۳-نیمه باز شو یا زمستانه
۴-یکطرفه
۵-قفل

خرید درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی در اصفهان

مجموعه ابتکار با برخورداری از تنوعی منحصر به فرد و بینظیر عرضه کننده انواع درب اتوماتیک در اصفهان اعم از درب اتوماتیک اسلایدینگ، درب اتوماتیک تلسکوپی و ...  می باشد. شما می توانید برای خرید انواع درب اتوماتیک در اصفهان و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خریددرب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ در اصفهان | گروه ابتکار
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.