advertise
درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ

خرید راهبند بازویی در اصفهان

نصب راهبند بازویی در اصفهان

نصب راهبند بازویی یک کار تخصصی می باشد زیرا اگر از بهترین برند نیز استفاده شود ولی نصب غیر اصولی و غیر استاندارد صورت گیرد راهبند بازویی خیلی زود خراب شده و نیاز به تعمیرات پیدا میکند.شما می توانید برای نصب راهبند بازویی با گروه ابتکار تماس رفته و از متخصص نصب راهبند بازویی اتوماتیک در پروژه های خود استفاده کنید.این گروه عرضه کننده انواع راهبند اعم از راهبند پارکینگ، راهبند ستونی و ... می باشد، شما می توانید برای خرید انواع راهبند و همچنین سایبان برقی در اصفهان نیز با این مجموعه در تماس باشید.

برخی از عملیات هایی که در نصب راهبند بازویی صورت میگیرد

۱-تخریب و کنده کاری محل نصب بیس پلیت راهبند
۲- لوله گذاری و سیم کشی تجهیزات جانبی
۳- اجرای فنداسیون صفحه راهبند

۴-نصب بدنه راهبند بر روی بیس پلیت
۵- اتصال بوم یا بازوی راهبند به بدنه راهبند
۶-تنظیم فنر بالانس

۷- نصب تجهیزات جانبی مانند سنسور ایمنی و فلاشر
۸- نصب پایه نگهدارنده بازوی راهبند
۹- تنطیم مدار فرمان راه بند و تست نهایی


نکته ای که باید مشتریان به آن باید توجه داشته باشند تا باعث کاهش استهلاک راهبند بازویی و افزایش طول عمر آن شوند سرویس های دوره ای و منظم است که میتوانید با گروه ابتکار ارتباط برقرار کرده و از سرویس های دوره ای که توسط تکنسین مجرب انجام میشود استفاده کنید.

تعمیر راهبند بازویی ، عیب یابی و سرویس و نگهداری در اصفهان

۱-ریموت کنترل کار نمی کند

در مرحله اول باید بررسی کنیم که برق ورودی وصل باشد.در مرحله بعد باید چک شود ریموت کنترل شما کار نمی کند یا تمامی افراد ساختمان در صورتی که ریموت کنترل تمامی افراد ساختمان کار نمیکند و چراغ ریموت روشن میشود ولی درب شروع به کار نمی کند سیستم درب اتوماتیک باید توسط تکنسین چک شود و رفع عیب صورت گیرد.در صورتی که ریموت کنترل شما فقط کار نمیکند بررسی کنید که با فشار دادن ریموت کنترل چراغ آن روشن می شود یا نه اگر چراغ ریموت روشن شد به احتمال زیاد ریموت شما مشکل دارد و اگر چراغ آن روشن نشود یا نور آن کم باشد باید باتری ریموت تعویض گردد.

تعمیر راهبند بازویی | مجموعه ابتکار

عیب یابی راهبند بازویی | مجموعه ابتکار

بوم راهبند به سمت بالا حرکت کرده ولی پایین نمی آید

باید در این مرحله فتوسل ها یا سنسور ایمنی چک شود. از تمیز بودن قاب سنسور مطمئن شوید. از قرارگیری فتوسل ها روبروی هم اطمینان حاصل پیدا کنید. در صورتی که روبه‌روی هم بودند چشم ها را با عبور یک جسم از جلوی آنها تست کنید در هنگام عبور جسم از جلوی سنسور باید صدای تیک تیک دهد اگر صدای تیک تیک به گوش شما رسید چشم ها سالم بوده و باید مدار فرمان و موتور چک شود که باید توسط تکنسین متخصص بررسی گردد.


۳-صدای غیرعادی راهبند

بوم راهبند حرکت یکنواختی حین بالا و پایین رفتن ندارد یا حین بالا یا پایین رفتن صدای غیر عادی میدهد:.در بیشتر مواقع این مشکل به خاطر بالانس نبودن فنر ایجاد می شود که باید سریع رفع شود تا از آسیب رسیدن به راهبند و سیستم انتقال نیرو جلوگیری شود.

سرویس و نگهداری راهبند بازویی | مجموعه ابتکار

۴-بازوی راهبند وقتی به حد بالا یا پایین میرسد موتور همچنان کار می کند

راهبند ها دارای لیمیت سوئیچ حد بالا و پایین می باشند که وقتی بوم راهبند به بالا یا پایین می رسد با برخورد سیستم محرک با لیمیت سوئیچ فرمان قطع موتور را صادر می شود. در بعضی مواقع به دلیل خرابی لیمیت سوئیچ یا تنظیم نبودن آن این مشکل ایجاد می‌شود که باید سیستم توسط تکنسین متخصص بررسی شود و در صورت نیاز لیمیت سوئیچ تعویض یا تنظیم شود.

۵-میله راهبند در انتهای حرکت به سمت پایین یا بالا ضربه میزند

بیشتر راهبند ها دارای سیستم دو سرعت می باشند که در حین حرکت و رسیدن به انتهای مسیر، سرعت کاهش می‌یابد تا از ضربه زدن جلوگیری شود.در این مواقع باید محل قرارگیری استپر یا پایه نگهدارنده بازو بررسی شود و در صورت قرار گیری صحیح آن؛ باید تنظیم سرعت در مدار فرمان انجام شود که باید توسط تکنسین متخصص راهبند صورت گیرد.


۶- کامل باز نشدن راهبند

بوم راهبند کامل باز نمی شود یا مقداری باز شده و بعد متوقف می گردد.این علت می تواند از تنظیم نبودن فنر؛ شکستن فنر یا مشکل در سیستم انتقال نیرو باشد که باید در اسرع وقت توسط تکنسین بررسی شود و رفع صورت گیرد.

۷-نحوه خلاص کردن راهبند

در این زمان نیاز است که بازوی راهبند خلاص شود تا مانع از رفت و آمد وسایل نقلیه نگردد. در این کار توسط آچار یا کلید خلاص کن صورت می‌گیرد که باید آچار یا کلید را در محل خلاص کن قرار دهید و با توجه به علامت روی خلاص کن، در جهت خلاص کردن بپرخانید تا بازو آزاد شود و در صورت رفع مشکل هم خلاص کن را در جهت قبل به چرخانید تا بازی قفل شود.

قیمت راھبند بازویی در اصفهان

قیمت راھبند بازویی به عوامل مختلفی بستگی دارد که مھمترین آنھا برند و کیفیت راھبند بازویی و تجھیزات جانبی آن میباشد. از عوامل دیگر میتوان بھ تردد در طول شبانه روز، عرض وارتفاع محل نصب راھبند ، طول بازو و مدل بازوی راھبند اشاره کرد. باید توجه داشت نحوه و کیفیت نصب راھبند بازویی در قیمت تمام شده کار تاثیر بسزایی دارد زیرا نصاب باید از مواد مصرفی با کیفیت در نصب استفاده کرده و دقت و حساسیت لازم را ھمگام نصب تجھیزات راھبند بازویی به خرج دھد. یک نصب با کیفیت و استاندارد باعث کاھش استھلاک و افزایش طول عمر راھبند بازویی شده و مصرف کننده مبجور به پرداخت ھزینه ھای اضافی برای تعمیرات نخواھد شد.
حتما باید خدمات پس از فروش ،گارانتی و مدت زمان آن را در نظر داشت زیرا بعضی از مشتریان فقط پارامتر قیمت را مد نظر قرار میدھند و بدون توجه به سابقه و رزومه فروشنده و توانایی او در ارائھ خدمات و گارانتی اقدام بھ خرید میکنند کھ در زمان مشکل در عملکرد سیستم ،از خدمات و گارانتی از سوی فروشنده بھرهمند نمیشوند و مجبور به پرداخت ھزینه اضافی خواھند شد.پس لازم است قبل از خرید ھمه جوانب اعم از برند و کیفیت راھبند بازویی ،نحوه و کیفیت نصب،گارانتی و خدمات پس از فروش سیستم و در اخر قیمت محصول را مد نظر گرفته و بعد اقدام به خرید نمایید.
مجموعه ابتکارعلاوه بر فروش راهبند بازویی، از عرضه کنندگان عمده انواع درب اتوماتیک شیشه ای اعم از درب اتوماتیک اسلایدینگ، درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی و ... نیز می باشد.این مجموعه جهت رفاه مشتریان عزیز از گارانتی و عرضه خدمات پس از فروش نیز برخوردار می باشد.شما میتوانید برای دریافت دریافت مشاوره رایگان و خرید انواع مصحولات با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.