advertise

تیغه کرکره برقی در اصفهان

اگر به دنبال اطلاعات مهم راجع به تیغه کرکره برقی در اصفهان هستید، خواندن این مطلب به شما توصیه می شود. همانطور که می دانید، کرکره برقی همان کرکره دستی و سنتی قدیمی بوده که با رفع معایب، بروز و جدید شده است. البته همانطور هم که از نامش پیداست، کرکره برقی با استفاده از جریان برق باز و بسته شده و کاملا هوشمند و اتوماتیک است. کرکره برقی شامل اجزای بسیار مهمی بوده که سلامت و کارکرد هر کدام از آن ها می تواند روی صحیح عمل کردن کرکره برقی اثرگذار باشد.
یکی از اجزای بسیار مهم و کاربردی در کرکره های برقی، تیغه کرکره برقی می باشد. تیغه کرکره برقی که از جمله اجزای مهم و کاربردی کرکره برقی به شمار می آید به طور معمول از جنس آلومینیوم و با استفاده از تکنیک اکستروژه ساخته می شود. پس از آماده سازی تیغه کرکره برقی، نوبت به مرحله رنگ زنی می رسد. در مرحله رنگ زنی، با استفاده از رنگ ضد خش الکترواستاتیک، تیغه ها رنگ می کنند. ابعاد در نظر گرفته شده برای تیغه کرکره برقی، حدودا ۷ متر ارتفاع برای عرض و ۶ متر ارتفاع برای طول می باشد.
البته این ابعاد کاملا تقریبی بوده و می توان با توجه به درخواست مشتری، می توان ابعاد را تا سایز ۱۰۰ نیز تغییر داده که در چنین شرایطی از دو پل خارجی برای کرکره برقی استفاده می شود. باید به این نکته نیز توجه کرد که انتخاب کرکره برقی (دارای سایز ۱۰۰) با دو پل خارجی نسبت به کرکره برقی (دارای سایز ۸۰) با یک پل خارجی ارجحیت دارد.
مجموعه ابتکار عرضه کننده انواع درب اتوماتیک پارکینگی در اصفهان می باشد، شما می توانید برای نصب و تعمیر انواع درب اتوماتیک پارکینگی در اصفهان اعم از درب اتوماتیک بازوئی ، درب اتوماتیک ریلی و همچنین کرکره برقی در اصفهان نیز با این مجموعه در تماس باشید.


علت اهمیت داشتن انتخاب تیغه کرکره برقی این است که یکی از اجزای مهم در عملکرد درست کرکره برقی بوده و در صورتی که این قطعه به درستی عمل نکند، ممکن است در کل عملکرد کرکره برقی تاثیر گذاشته و کرکره برقی را از کار بیندازد. البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که می توان به جای آلومینیوم از آهن و فولاد نیز برای ساخت تیغه کرکره برقی استفاده کرده و بر اساس متریال نیز می توان میزان کیفیت تیغه کرکره برقی را تعیین کرد.
تیغه کرکره برقی به واسطه نقش مهمی که در عملکرد کرکره برقی دراد، دارای ویژگی های منحصر بفردی می باشد. البته جدای از مبحث ویژگی ها، صحیح عمل کردن تیغه کرکره برقی بیشتر به کیفیت بالای آن مرتبط می شود. کیفیت پایین تیغه کرکره برقی می تواند از طول عمر آن ها کم کرده و عملکرد کرکره برقی را نیز دچار اختلال کند. برای انتخاب تیغه کرکره برقسی مناسب، بهتر است با ویژگی های آن آشنا شوید. این ویژگی ها عبارت اند از:

تیغه کرکره برقی در اصفهان  | ابتکار

• تیغه کرکره برقی، یکی از اجزای کرکره برقی بوده که فضای مورد نیاز بسیار کمی دارد. بنابراین در هنگام طی کردن مراحل نصب کرکره برقی، فضای کمی برای تیغه در نظر بگیرید.
• به علت آن که تیغه کرکره برقی، قابل دید است، آن را در طرح ها، رنگ ها و مدل های مختلفی تولید می کنند. به عبارت دیگر، این قابلیت در اختیار مشتریان قرار داده می شود و می تواند با رنگ و مدل کرکره برقی مطابقت داده شود.
• تیغه کرکره برقی با کیفیت، می تواند از اتلاف انرژی جلوگیری نماید.
• تیغه کرکره برقی می تواند به افزایش و ارتقای امنیت کرکره برقی کمک کند.
اگر به دنبال آشنا شدن با انواع تیغه کرکره برقی اصفهان، قیمت تیغه کرکره برقی اصفهان و بهترین نوع تیغه کرکره برقی اصفهان هستید، تا پایان این مطلب در کنار ما باشید


انواع تیغه کرکره برقی اصفهان

همانطور که گفته شد، در این قسمت سعی داریم تا شما را با انواع تیغه کرکره برقی اصفهان آشنا کنیم. تیغه کرکره برقی در ابعاد مختلف قابل سفارش می باشند. همچنین طرح و مدل های مختلفی از این محصول در بازار موجود بوده که به شرح زیر می باشند:

گروه صنعتی ابتکار  

ارائه دهنده خدمات متمایز در زمینه نصب و راه اندازی انواع درب در اصفهان

نوع اول: تیغه کرکره برقی دو جداره

تیغه کرکره برقی دو جداره یا تیغه آلومینیومی (اکسترود) یکی از پر طرفدارترین انواع تیغه های کرکره برقی موجود در بازار می باشد. این مدل تیغه بسیار مقاوم بوده و در هنگام استفاده به منظور سهولت در عملکرد، به روغن کاری احتیاج ندارد.
البته تیغه های کرکره برقی دو جداره دارای کاربردهای متفاوتی می باشند که بر این اساس به سه زیر مجموعه تقسیم خواهند شد که عبارت اند از:
• تیغه کرکره برقی دو جداره مخصوص پنجره: این نوع تیغه دو جداره از جنس آلومینیوم بوده و سایز آن ۶۰ می باشد. از این نوع تیغه کرکره برقی برای پنجره ها استفاده می شود.
• تیغه کرکره برقی دو جداره مخصوص درب پارکینگ و فروشگاه ها: این نوع تیغه دو جداره نیز از جنس آلومینیوم بوده و ساز آن ۸۰ است. از این نوع تیغه برای درب پارکینگ ها و فروشگاه ها با ابعاد متوسط استفاده می شود.
• تیغه کرکره برقی دو جداره مخصوص فروشگاه های بزرگ و کارخانه ها: این نوع تیغه دو جداره از جنس آلومینیوم بوده و دارای سایز ۱۰۰ می باشد. این نوع تیغه برای فروشگاه ها با ابعاد بزرگ و کارخانه ها قابل استفاده خواهد بود.


نوع دوم: تیغه کرکره برقی فوم دار

تیغه کرکره برقی فوم دار دارای جنس های مختلفی می باشد. به عبارت دیگر، با توجه به سفارش مشتری، می توان تیغه کرکره برقی فوم دار را در جنس های مختلف تولید کرد. در حالت کلی، تیغه کرکره برقی فوم دار را بیشتر از جنس آلومینیوم و گالوانیزه می سازند. هر دو نوع این تیغه های فوم دار ویژگی ها و مزایای بسیار خوبی دارند که عبارت اند از:
• داشتن وزن کم: این نوع تیغه های دو جداره از هر جنسی که باشند (آلومینیوم و گالوانیزه) بسیار سبک وزن هستند. البته تیغه فوم دار گالوانیزه نسبت به مدل آلومینیومی، دارای امنیت بالاتری بوده (ضد سرقت) و همچنین قیمت مقرون به صرفه ای دارد. استفاده از این مدل تیغه، نیاز به مدل با توان مصرفی کم تری داشته و در نتیجه قیمت پخش کرکره برقی به صرفه تر خواهد شد.
• کاهش استهلاک موتور کرکره برقی: کم بودن وزن تیغه فوم دار و در نتیجه سبک بودن کل کرکره برقی، نیاز به انرژی را کاهش داده و در نتیجه کرکره برقی عمر بیشتری داشته و از استهلاک آن کاسته خواهد شد.
• کاهش آلودگی صوتی: تیغه فوم دار میزان اصطکاک بین ریل ها و همچنین تیغه را کاهش می دهد. کاهش اصطکاک صدای کم تری تولید کرده و در نتیجه باز یا بسته شدن کرکره برقی منجر به آلودگی صوتی نخواهد شد.


نوع سوم: تیغه کرکره برقی رول گیتر

همان طور که از نام این نوع تیغه پیداست، تیغه رول گیتر، آبکاری شده توسط مفتول های فولادی می باشد. این نوع ساختار، در کنار قابلیت ضد سرقتی که دارد، این مدل تیغه کرکره برقی را پر کاربرد کرده است.

نوع چهارم: تیغه کرکره برقی پانچ دار یا سوراخ دار

تیغه کرکره برقی پاچ دار یا سوراخ دار مخصوص آن دسته از مشتریانی است که به ظاهر و نمای ساختمان اهمیت می دهند. این نوع تیغه ها قادرند تا مقداری از نور خورشید را به فضای داخلی وارد کنند. بنابراین از این مدل تیغه ها می توان برای کرکره برقی ساختمان هایی که پارکینگ آن ها در جهت جنوبی قرار دارد و همچنین فروشگاه ها استفاده کرد.


نوع پنجم: تیغه کرکره برقی پلی کربنات (یا شفاف)

تیغه کرکره برقی پلی کربنات همان طور که از نام آن پیداست، از جنس پلی کربنات می باشد. این نوع تیغه دارای قابلیت ضد خش، ضد حریق، ضد سرقت و ضد ضربه بوده و به واسطه ویژگی ها و مزایای زیادی که دارد، یکی از پر طرفدارترین نوع تیغه کرکره برقی به شمار می آید. قیمت تیغه کرکره برقی اصفهان مربوط به این مدل نیز از سایر مدل ها گران قیمت تر می باشد.

بهترین نوع تیغه کرکره برقی اصفهان

برای افرادی که به دنبال قیمت تیغه کرکره برقی اصفهان به منظور خرید آن هستند، این سوال وجود دارد که بهترین نوع تیغه کرکره برقی اصفهان کدام است؟ پیش از پاسخ دادن به این سوال باید عنوان کنیم که در گذشته کسی به اتوماتیک بودن کرکره برقی اهمیت نمی داد و بسیاری از افراد و کسبه محل از کرکره های دستی یا سنتی استفاده می کردند. با پیشرفت صنعت و به رویس کار آمدن کرکره های برقی و آشنایی مشتریان با مزایای آ ن ها، دیگر کمتر کسی پیدا می شود که از کرکره برقی استفاده نکند. یکی از مواردی که به کرکره های برقی را مورد توجه قرار می دهد، تیغه آن ها است. اگر به دنبال بهترین نوع تیغه کرکره برقی اصفهان هستید، باید به موارد زیر توجه کنید:


شماره یک: توجه به نوع رنگ علی الخصوص رنگ الکترواستاتیک

در صورتی که رزیم و ذرات خشک را با هم ترکیب نماییم، ماده ای حاصل می شود که رنگ الکترواستاتیک نامیده می شود. در صنعت، ابتدا این نوع رنگ را با یک رنگ معمولی دلخواه (به انتخاب مشتری) ترکیب کرده و سپس با استفاده از یک تپانجه، تیغه کرکره برقی را رنگ می کنند. در صورتی که تیغه کرکره برقی با این روش رنگ شود، یکی از ویژگی های بهترین نوع تیغه کرکره برقی اصفهان را ازآن خود کرده است.

شماره دو: وزن تیغه کرکره برقی

یکی از عوامل تعیین کننده برای کیفیت تیغه کرکره برقی، میزان وزن آن است. در صورتی که وزن تمام مواد اولیه به همراه تیغه کرکره برقی، مجموعه بالای ۵ کیلو گرم در هر متر مربع باشد، این تیغه دارای کیفیت می باشد، زیرا قادر است تا وزن بیشتری را تحمل کند. به عبارت دیگر، هر چه تحمل وزن تیغه کرکره برقی بالاتر باشد، کیفیت بهتری دارد.


شماره سه: مقدار آلومینیوم به کار برده شده در ترکیبات تیغه

همان طور که می دانید، پر کاربرد ترین متریال به کار برده شده در ساخت تیغه کرکه برقی می باشد، زیرا آلومینیوم دارای مقاومت بالایی بوده و در نتیجه می تواند مقاومت تیغه کرکره برقی را نیز افزایش دهد. اگر به دنبال بهترین نوع تیغه کرکره برقی اصفهان هستید، باید از تیغه هایی که از آلومینیوم خالص ساخته شده اند استفاده کنید. سایر تیغه ها از مواد ناخالص ساخته شده اند و در نتیجه مقاومت کمتری نسبت به این نوع خواهند داشت. مقاومت کمتر منجر به افزایش استهلاک کرکره برقی خواهد شد.

شماره چهار: توجه به برند تیغه کرکره برقی

پیش از اقدام برای یافتن قیمت تیغه کرکره برقی اصفهان، باید به دنبال بهترین برند این نوع وسایل باشید. همیشه بهترین برند ها، سابقه کاری و تجربه بالاتری داشته و در نتیجه محصول با کیفیت تری تولید خواهند کرد. همچنین برند های معتبر، همیشه محصولات دارای ضمانت اصالت کالا (گارانتی) تولید کرده و خدمات پس از فروش خوبی را نیز در اختیار مشتریان قرار خواهند داد. بنابراین بهترین راه برای دسترسی به بهترین نوع تیغه کرکره برقی اصفهان، خرید از برند های معتبر می باشد.


شماره پنج: توجه به ریل و موتور کرکره برقی

ریل کرکره برقی به صورت مستقیم با تیغه کرکره برقی ارتباط دارد و بهتر است از جنس خوب و کیفیت بالایی مثل آلومینیوم ساخته شده باشد. این مدل ریل ها در گذر زمان ماندگاری بهتری داشته و می توانند از فرسودگی کرکره برقی نیز جلوگیری کنند. نوع موتوری را هم که انتخاب می کنید، می تواند روی کیفیت عملکرد تیغه اثرگذار باشد. نوع موتور (توبولار و ساید) خود را با تو.جه به ترافیک استفاده از کرکره برقی تعیین کرده تا استهلاک و فرسودگی تیغه و کرکره برقی خودداری کنید.


در این مقاله سعی کردیم تا شما را با نکات مهم هنگام خرید و پیگیری قیمت تیغه کرکره برقی اصفهان آشنا کنیم. در کنار نکات عنوان شده بهتر است به برخی موارد از قبیل تمیزی و پاکیزگی تیغه ها و غلتک های کرکره برقی نیز توجه کنید. در صورتی که آلودگی و کثیفی در جهت حرکت یا مسیر ریل ها، تیغه و غلتک ها وجود داشته باشد، میزان اصطکاک کرکره برقی را بالا برده و در نتیجه از طول عمر آن می کاهد. بنابراین در کنار در نظر گرفتن ویژگی های فنی، خوب است تا به نظافت اجزای کرکره برقی نیز توجه داشته باشید. امیدواریم این مقاله برایتان مفید بوده باشد. مجموعه ابتکار با برخورداری از تنوعی منحصر به فرد و بینظیر از خدمات انواع درب اتوماتیک در اصفهان اعم از درب اتوماتیک اسلایدینگ، درب اتوماتیک فولدینگ و ... می باشد. شما می توانید برای سفارش خدمات انواع درب اتوماتیک در اصفهان و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.