advertise
درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ

خرید درب اتوماتیک لولایی در اصفهان

درب اتوماتیک لولایی اصفهان

این نوع اپراتور درب اتوماتیک را می توان بر روی درب های موجود و بدون تغییر در ساختار آن نصب کرد که همین امر از هزینه‌های جانبی نصب درب اتوماتیک می کاهد.درب اتوماتیک لولایی در حالت باز و بسته شدن حول محور لولا میچرخد و شعاع زیادی را اشغال می کند اما می‌توان گفت بازشوی کاملی از ورودی را در اختیار کاربر قرار می دهد.با توجه به عملکرد این سیستم و نحوه باز و بسته شدن آن بیشتر برای مکانهای کم تردد پیشنهاد می‌شود.
در محل هایی که امکان نصب درب های اتوماتیک دیگر نباشد و عرض ورودی کم باشد یا از لحاظ اقتصادی نیاز به صرفه جویی باشد بهترین گزینه اپراتور درب اتوماتیک لولایی است.اپراتور درب اتوماتیک لولایی را می توان بر روی درب های شیشه ای،آلومینیومی،چوبی و فلزی نصب کرد. مجموعه ابتکار عرضه کننده انواع درب اتوماتیک لولایی در اصفهان می باشد، شما می توانید برای خرید انواع درب اتوماتیک لولایی در اصفهان نیز با این مجموعه در تماس باشید.

انواع درب اتوماتیک لولایی

۱-درب اتوماتیک لولایی تک لنگه بیرون بازشو و داخل بازشو
۲-درب اتوماتیک لولایی دو لنگه بیرون بازشو و داخل بازشو

کاربرد درب اتوماتیک لولایی

۱-راهرو ها |  ۲-سرویس های بهداشتی معلولین
۳-بیمارستان ها | ۴-سالن های سینما و تئاتر

خرید درب اتوماتیک لولایی در اصفهان

مجموعه ابتکار با برخورداری از تنوعی منحصر به فرد و بینظیر عرضه کننده انواع درب اتوماتیک در اصفهان اعم از درب اتوماتیک اسلایدینگ، درب اتوماتیک تلسکوپی و ...  می باشد. شما می توانید برای خرید انواع درب اتوماتیک در اصفهان و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید درب اتوماتیک لولایی در اصفهان | گروه ابتکار
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.