advertise
تعمیر و نصب درب اتوماتیک شیشه ای گردان در اصفهان

خرید درب اتوماتیک شیشه ای گردان در اصفهان

درب اتوماتیک شیشه ای گردان(REVOLVING)

درب اتوماتیک شیشه ای گردان در حقیقت سیستم های شیک و چشم نوازی هستند که با کاهش حداکثری تبادل انرژی بین فضای بیرونی و داخلی ساختمان بالاترین سطح ذخیره آن را فراهم می سازند.به گونه ای که می‌توان گفت درب هایی همیشه باز که بسته می‌مانند.ترکیب خارق‌العاده شیشه و فلز توأم با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته روز دنیا در فضای ورودی ساختمان ها شکوه و زیبایی مضاعفی را ایجاد می‌نماید و در اولین نگاه اثری به یاد ماندنی را بر بیننده می‌گذارد.
این درب ها عمدتا برای ورودی های اصلی ساختمان به کار می‌رود که صرفه‌ جویی انرژی ،عکس‌ العمل سریع، قدرت و قابلیت اطمینان مورد نیاز است.تنظیم حالت های باز و بسته شدن از طریق کلید تغییر حالت امکان پذیر می باشد .لبه های بیرونی این سیستم مجهز به سنسورهای مادون قرمز و ضربه گیرهای ویژه بوده و علاوه بر آن برای اطمینان از ایمنی کاربر از تکنولوژی کنترل سرعت و تشخیص مانع استفاده گردیده است .ورود و خروج میتواند همزمان انجام گیرد و تداخلی در کار سیستم به وجود نمی‌آید. لبه های درب گردان به یک محور عمودی متصل می باشد و حول این محور میچرخند.
مجموعه ابتکار عرضه کننده انواع درب اتوماتیک شیشه ای گردان در اصفهان می باشد، شما می توانید برای خرید انواع درب اتوماتیک شیشه ای گردان در اصفهان نیز با این مجموعه در تماس باشید.

کاربرد درب اتوماتیک شیشه ای گردان

۱-هتل ها
۲-مراکز بزرگ خرید و سیتی سنتر ها
۳-برج ها و مجتمع های مسکونی بزرگ
۴-بیمارستان ها

انواع درب اتوماتیک شیشه ای گردان

۱-درب اتوماتیک شیشه ای گردان ۳ باله
۲-درب اتوماتیک شیشه ای گردان ۴ باله
۳-درب اتوماتیک شیشه ای گردان ویترین دار

خرید درب اتوماتیک شیشه ای گردان در اصفهان

مجموعه ابتکار با برخورداری از تنوعی منحصر به فرد و بینظیر عرضه کننده انواع درب اتوماتیک در اصفهان اعم از درب اتوماتیک اسلایدینگ، درب اتوماتیک تلسکوپی و ...  می باشد. شما می توانید برای خرید انواع درب اتوماتیک در اصفهان و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید درب اتوماتیک لولایی در اصفهان | گروه ابتکار
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.