advertise
تعمیر و نصب درب اتوماتیک منحنی در اصفهان

نصب و تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای منحنی در اصفهان

درب اتوماتیک شیشه ای منحنی

درب اتوماتیک شیشه ای کرو از دیگر محصولاتی است که علاوه بر ارائه ظاهری خارق العاده ،به نمای ساختمان آنها را از هر ورودی دیگری متمایز می سازد.این اپراتور ها به دو صورت دایره کامل و نیم دایره یا قوسی از دایره به صورت مقعر و محدب قابل اجرا می باشد و برای مکان هایی که دارای معماری خاص هستند یا ورودی هایی با نمای منحی مورد استفاده قرار می گیرد.
قوس درب اتوماتیک شیشه ای بسته به سلیقه مشتری قابل تغییر و اجرا می باشد. عملکرد این سیستم همانند درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ به صورت کشویی می باشد اما نه خطی بلکه در امتداد یک منحنی حرکت کشویی دارد.
درب اتوماتیک شیشه کرو
در حالت نیم دایره از یک سیستم کرو تشکیل میشود که دارای۲ لت متحرک است و در حالت دایره کامل از دو سیستم کرو تشکیل میشود که دارای ۴ متحرک می باشد.
قیمت درب اتوماتیک شیشه کرو به دلیل استفاده از فریم های مخصوص و شیشه های نورد شده و سیستم اپراتور مخصوص نسبتاً بالا می باشد. از مزیت های سیستم کرو می‌توان به بازشو با عرض زیاد اشاره کرد و اینکه استفاده از سقف شیشه ای در این سیستم امکان پذیر است که باعث افزایش نور ورودی و ایجاد جلوه خاص به محیط میشود.
شما میتوانید برای خرید درب اتوماتیک شیشه ای منحنی با بهترین قیمت به مجموعه ابتکار مراجعه نمائید. این مجموعه عرضه کننده انواع درب اتوماتیک در اصفهان می باشد و با برخورداری از کیفیتی بالا و تنوعی بی نظیر همواره در صدد خدمترسانی به مشتریان عزیز می باشد. شما می توانید برای خرید درب اتوماتیک شیشه ای منحنی در اصفهان از طریق دکمه زیر با مجموعه ابتکار در تماس باشید.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای کرو

۱-درب اتوماتیک شیشه ای کرو به صورت نیم دایره با ۲ لت متحرک و ۲ لت ثابت
۲-درب اتوماتیک شیشه ای کرو به صورت نیم دایره با ۲ لت متحرک و بدون لت ثابت
۳-درب اتوماتیک شیشه ای کرو به صورت دایره کامل با ۴ لت متحرک و ۴ لت ثابت

انواع درب اتوماتیک شیشه ای منحنی

۱-هتل ها
۲-بیمارستان ها
۳-مراکز خرید
۴-ورودی هایی با نمای منحنی
۵-سالن های اجلاس و همایش

انواع تنظیم بازشو درب اتوماتیک شیشه ای

۱-اتوماتیک
۲-کامل باز
۳-نیمه باز شو یا زمستانه
۴-یکطرفه
۵-قفل

خرید درب اتوماتیک شیشه ای کرو یا منحنی در اصفهان

مجموعه ابتکار با برخورداری از تنوعی منحصر به فرد و بینظیر عرضه کننده انواع درب اتوماتیک در اصفهان اعم از درب اتوماتیک فولدینگ، درب اتوماتیک تلسکوپی و ...  می باشد. شما می توانید برای خرید انواع درب اتوماتیک در اصفهان و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید درب اتوماتیک شیشه ای منحنی در اصفهان | گروه ابتکار
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.