advertise
خرید راهبند ستونی در اصفهان

خرید راهبند ستونی در اصفهان

راهبند ستونی

این نوع راهبند شامل یک استوانه یا سیلندر فولادی می باشد که به کمک نیروی محرکه مکانیکی یا هیدرولیکی حرکت عمودی دارد این نوع راهبند که شکل استوانه ای دارد، داخل زمین قرار می‌گیرد در مواقعی که راهبند باز می باشد استوانه کامل داخل زمین قرار دارد و مسیر عبوری باز است و در زمان بسته شدن، بسته به ارتفاع سیلندر تمام سیلندر از داخل زمین بیرون می‌آید و مسیر مسدود می گردد. ارتفاع راهبند ستونی بسته به مدل و برند آن از ۷۰ تا ۱۰۰ سانتیمتر موجود می باشد. این راهبند در هنگام نصب توسط فنداسیون در داخل زمین نصب می شود که این امر باعث استحکام بالای این راهبند می‌گردد راهبند ستونی به راحتی شکسته نمی شود و در مقابل برخورد خودرو بسیار مقاوم است.
مجموعه ابتکار عرضه کننده انواع راهبند ستونی در اصفهان می باشد، شما می توانید برای خرید انواع راهبند ستونی در اصفهان نیز با این مجموعه در تماس باشید.

راهبند ستونی قیمت | مجموعه ابتکار

انواع راهبند ستونی

۱-راهبند ستونی یا بولارد معمولی

۲-راهبند ستونی یا بولارد ضد تروریست


راهبندهای ستونی به دو دسته راهبند ستونی معمولی و راهبند ستونی ضد تروریست تقسیم‌بندی می‌شود.تفاوت اصلی این دو مدل در آلیاژ و ضخامت سیلندر متحرک می باشد و همچنین فنداسیون های ضد تروریسم بزرگتر و تقویت شده است تا بتواند تحمل فشارهای بالا را داشته باشد از راهبندهای ستونی ضد تروریست برای مکان هایی با امنیت بالا مثل من مکانهای نظامی یا مراکز دولتی استفاده می‌شود که تحمل خودروهای با وزن ۶ تا ۷ تن و سرعت ۶۰ تا ۷۰ کیلومتر بر ساعت را دارند. از راهبندهای ستونی معمولی برای کنترل عبور و مرور یا محدود کردن معابر استفاده می‌شود.

خرید راهبند ستونی در اصفهان

مجموعه ابتکار با برخورداری از تنوعی منحصر به فرد و بینظیر عرضه کننده انواع راهبند در اصفهان اعم از راهبند پارکینگی ، راهبند اتوماتیک و ...  می باشد. شما می توانید برای خرید انواع راهبند ستونی در اصفهان و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید راهبند ستونی در اصفهان | گروه ابتکار
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.