advertise
درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان | 09134264673

درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان

نصب درب اتوماتیک شیشه ای اصفهان

 درب اتوماتیک شیشه ای  امروزه به دلیل مزیت های فراوانی اعم از زیبایی و کارایی توانسته جای خود را به درهای قدیمی و دستی بدهد.در حال حاضر درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان یکی از پرکاربردترین محصولات درب های اتوماتیک می باشد که به دلیل استفاده در مکان های عمومی تبدیل به نوعی تکریم ارباب رجوع و خوشامدگویی به افراد شده است.
از دیگر مزیت های آن می توان به اتوماتیک بودن درب اتوماتیک شیشه ای اشاره کرد که باعث جلوگیری از ورود گرد و غبار و صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. به دلیل استفاده از شیشه و فریم های آلومینیومی و استیل در این نوع درب ها امکان استفاده در اماکن مختلف و ساختمان ها را فراهم می سازد که ضمن جداسازی محیط ها از همدیگر باعث زیبایی آن مکان می گردد.
درب اتوماتیک شیشه ای دارای ویژگی های متنوع هستند و در مدل های مختلف ساخته می شود که همین امر باعث شده بتوان درب اتوماتیک شیشه ای را در مکان های مختلف از اعم از مراکز تجاری، بانک ها، بیمارستان ها، ادارات دولتی، مراکز خرید و فروشگاه ها نصب کرد. مجموعه ابتکار عرضه کننده کلیه خدمات فروش، نصب و تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان با قیمت مناسب می باشد. شما می توانید برای خرید، نصب و تعمیر درب اتوماتیک پارکینگی در اصفهان اعم از درب اتوماتیک بازوئی، درب اتوماتیک ریلی و ... نیز با این مجموعه در تماس باشید. همچنین می توانید جهت خرید سایبان برقی اصفهان با قیمت استثنایی نیز با ابتکار در ارتباط باشید.


انواع درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان

درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان با توجه به اندازه ، ابعاد و اشکال مختلف و همچنین نوع کاربرد و محل نصب و میزان تردد دارای انواع مختلفی هستند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱-درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ
۲-درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی
۳-درب اتوماتیک شیشه های منحنی یا کرو
۴- درب اتوماتیک شیشه ای گردان
۵-درب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ یا تاشو
۶- درب اتوماتیک شیشه ای لولایی
۷- درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی

خرید درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان| ابتکار

گروه صنعتی ابتکار؛
 ارائه دهنده خدمات متمایز در زمینه نصب و راه اندازی انواع درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آنها برند و کیفیت موتور درب اتوماتیک شیشه ای و تجهیزات جانبی آن می‌باشد. از عوامل دیگر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• تردد در طول شبانه روز
• عرض دهانه درب
• نوع فریم وسایزآن
• شیشه سکوریت و سایز شیشه
• سند بلاست شیشه سکوریت
• وزن درب
• چند لت بودن
• نوع سیستم اپراتور ( اسلایدینگ ،تلسکوپی،فولدینگ،منحنی،گردان،مثلثی و لولایی)

انواع درب اتوماتیک شیشه ای | ابتکار

فروش درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان | ابتکار

خدمات پس از فروش و گارانتی درب اتوماتیک شیشه ای

باید در نظر داشت که نحوه و کیفیت نصب درب اتوماتیک شیشه ای در قیمت تمام شده کار تاثیر بسزایی دارد زیرا نصاب باید از مواد مصرفی با کیفیت در نصب استفاده کرده و دقت و حساسیت لازم را همگام نصب تجهیزات درب اتوماتیک شیشه ای به خرج دهد.
یک نصب با کیفیت و استاندارد باعث کاهش استهلاک و افزایش طول عمر درب اتوماتیک شیشه ای شده و مصرف کننده مبجور به پرداخت هزینه های اضافی برای تعمیرات نخواهد شد.
حتما باید خدمات پس از فروش ،گارانتی و مدت زمان آن را در نظر داشت زیرا بعضی از مشتریان فقط پارامتر قیمت را مد نظر قرار می‌دهند و بدون توجه به سابقه و رزومه فروشنده و توانایی او در ارائه خدمات و گارانتی اقدام به خرید می‌کنند که در زمان مشکل در عملکرد سیستم ،از خدمات و گارانتی از سوی فروشنده بهره‌مند نمی‌شوند و مجبور به پرداخت هزینه اضافه خواهند شد.
پس لازم است قبل از خرید همه جوانب اعم از برند و کیفیت درب اتوماتیک شیشه ای ،نحوه و کیفیت نصب درب شیشه ای اتوماتیک در اصفهان ،گارانتی و خدمات پس از فروش سیستم و در اخر قیمت محصول را مد نظر گرفته و بعد اقدام به خرید نمایید.

اجزای تشکیل دهنده درب اتوماتیک شیشه ای

اجزا و قطعات تشکیل دهنده درب اتوماتیک شیشه ای به سه قسمت اصلی تقسیم بندی می شود:
۱- اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای
۲-فریم الومینیومی
۳-شیشه سکوریت
قطعات اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان به دو قسمت قطعات مکانیکی و الکترونیکی تقسیم‌بندی می‌شود که هر کدام از آنها یک مسئولیتی به عهده دارند. این قطعات در کنار هم باعث می‌شود تا شما یک درب اتوماتیک با کارایی و زیبایی مناسب داشته باشید.

قطعات درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان| ابتکار

قطعات الکترونیکی درب اتوماتیک شیشه ای


موتور
قسمت اصلی تولید نیروی محرکه درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان موتور می باشد که نیروی الکتریکی را به نیروی مکانیکی تبدیل می‌کند. آرمیچر، گیربکس، شفت و پولی از اجزای تشکیل دهنده موتور می باشند که این قطعات با همکاری هم نیروی محرکه را به تسمه منتقل می کنند و باعث گردش تسمه میشوند.
کنترل باکس
قسمت اصلی و کنترل درب اتوماتیک شیشه ای کنترل باکس با مدار فرمان می باشد که تمامی فرامین و دستورات اعم از باز و بسته شدن درب اتوماتیک شیشه ای،قدرت و سرعت ان،زمان لازم برای باز ماندن درب،قفل برقی،کنترل موتور در این قسمت تجزیه و تحلیل میشود.کنترل باکس ها به دو مدل انالوگ و دیجیتال تقسیم بندی میشود.در مدل انالوگ تنظیمات توسط دیپ سوییچ و پتانسیومتر انجام میشود که در بعضی مواقع امکان تظیم دقیق کنترل باکس سخت میباشد ولی در مدل دیجیتال تنطیمات توسط LCD یا سون سگمنت و کلید های موجود بر روی برد انجام میشود.
سنسور چشمی یا مادون قرمز
این قطعه وظیفه ارسال فرمان های حرکتی جهت باز و بسته شدن درب اتوماتیک به کنترل را دارد.سنسور های مادون قرمز به دو مدل تقسیم بندی میشود که یک مدل در بالای درب اتوماتیک نصب شود و مدل دیگر در فریم الومینیومی نصب می گردد.به غیر از وظیفه ارسال فرمان های حرکتی، سنسورها وظیفه تامین ایمنی درب را دارند تا از برخورد افراد با درب جلوگیری کنند.
کلید هوشمند تغییر حالت
این کلید جهت تغییر حالت های باز و بسته شدن درب اتوماتیک شیشه ای تعبیه شده است که می توان حالت های اتوماتیک،یک طرفه باز شو، قفل،دائم باز و نیمه باز شو یا زمستان را انتخاب کرد در بعضی کنترل باکس ها می توان این حالت را با استفاده از ریموت کنترل تغییر داد.
قفل برقی
اپراتور های درب اتوماتیک شیشه ای در حالت عادی و در صورت وصل بودن برق گیربکس موتور خاصیتقفل شوندگی دارد اما برای محل هایی که نیاز به امنیت بیشتر دارند باید از قفل برقی استفاده نمود. قفل برقی مستقیم با هنگر درگیر می‌شود که به صورت ایمن و مطمئن درب را قفل می کند که حتی با فشار درب باز نمیشود.در صورت استفاده از قفل برقی توصیه میشود برای درب اتوماتیک شیشه ای، باتری بک آپ تهیه گردد.
باتری
در اپراتور های شیشه ای برای مواقع اضطراری و قطع برق از باتری بک آپ استفاده میشود که دو باتری ۱۲ ولت به صورت سری به هم متصل میشوند تا ولتاژ ۲۴ ولت برای سیستم تامین شود.این باتری ها بسته به نوع سیستم الکترونیکی اپراتور در آمپرهای مختلف نصب میگردد.


قطعات مکانیکی یا ست مکانیک درب اتوماتیک شیشه ای


هنگر
هنگر دارای چرخ هایی از جنس پلی آمید است که در داخل ریل قرار می‌گیرد به این چرخ ها غلطک هم گفته میشود.هنگر به لت متصل می‌شود و با چرخش موتور و حرکت تسمه که به هنگر متصل میباشد لت باز و بسته می شود. هنگر ها بسته نوع و برند درب اتوماتیک شیشه ای دارای ۲ یا ۳ غلطک هستند.
هرزگرد
هرزگرد در مقابل موتور و سمت دیگر ریل نصب میشود.تسمه دور پولی موتور و هرزگرد قرار میگیرد. با استفاده از پیچ تنظیم هرزگرد ،تسمه رگلاژ میشود.هرزگرد بسته به نوع سیستم در دو مدل شیار دار و بدون شیار تولید میشود.
تسمه
انتقال نیروی محرکه موتور به هنگرها توسط تسمه انجام میشود.تسمه توسط تسمه گیر به هنگر ها متصل میشود و با چرخش موتور و گردش تسمه، هنگرها به چپ و راست حرکت میکنند.
ریل و کاور
ریل اپراتور شیشه ای از جنس آلیاژ الومینیوم تهیه میشود و خیلی مستحکم میباشد.تمام قطعات مکانیکی و الکترونیکی در داخل ریل و توسط پیچ در شیار های تعبیه شده نصب میشوند.بعد از نصب تجهیزات،برای زیبایی و محصور بود آنها از یک قطعه به اسم کاور استفاده میشود.کاور به ریل متصل میگردد.جنس کاور از آلیاژ الومینیوم میباشد.
فریم درب اتوماتیک شیشه ای یا لت
به صورت معمول در این درب ها از فریم آلومینیومی استفاده میگردد. این فرم ها در ابعاد، سایز و رنگ های مختلف ساخته می شود. فریم درب اتوماتیک شیشه ای با روکش رنگ الکترو استاتیک ،انادایز و یا روکش استیل عرضه میگردد.فریم نقش نگهدارنده شیشه سکوریت را دارد و یکی از اجزای اصلی درب اتوماتیک شیشه ای محسوب می شود که با نام دیگر لت هم شناخت میشود.
شیشه سکوریت
در درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان از شیشه سکوریت استفاده می شود چون تحمل ضربه پذیری بالایی دارد و در موقع شکستن به صورتی پودری و قطعه های خرد شده بسیار کوچک غیر برنده تبدیل می‌شود. ۶ شیشه سکوریت در ابعاد،سایز و رنگ های مختلف ساخته می شود در درب های اتوماتیک شیشه ای بیشتر از شیشه سکوریت ۱۰ میل استفاده میشود.

نصب  درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان

مجموعه ابتکارعرضه کننده انواع خدمات درب های اتوماتیک پارکینگی و شیشه ای در اصفهان می باشد.
 شما همچنین می توانید برای نصب و تعمیر انواع درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان با کارشناسان مجموعه در تماس باشید.

راهنمای نصب درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان

نصب درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان| ابتکار

مراحل نصب درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان

نصب درب اتوماتیک شیشه ای یک کار تخصصی می باشد زیرا اگر از بهترین برند نیز استفاده شود ولی نصب غیر اصولی و غیر استاندارد صورت گیرد، درب اتوماتیک شیشه ای خیلی زود خراب شده و نیاز به تعمیرات پیدا میکند.شما می توانید برای نصب درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان با گروه ابتکار تماس رفته و از متخصص نصب درب اتوماتیک شیشه ای در پروژه های خود استفاده کنید.
نکته ای که باید مشتریان به آن باید توجه داشته باشند تا باعث کاهش استهلاک سیستم درب اتوماتیک شیشه ای و افزایش طول عمر آن شوند انجام سرویس های دوره ای و مداوم است که میتوانید با گروه ابتکار ارتباط برقرار کرده و از سرویس های دوره ای که برای مشتریان عزیز فراهم شده بهره مند شوید.


برخی از عملیات هایی که در نصب درب اتوماتیک شیشه ای صورت میگیرد

۱- آهن کشی شاسی درب اتوماتیک شیشه ای
۲- نصب ریل اپراتور
۳- سیم کشی تجهیزات الکتریکی ماندد برق اصلی،سنسو های ایمنی ،کلید تغیر حالت و اکسس کنترل
۴-نصب تجهیزات مکانیکی مانند موتور،هرزگرد،استوپر،هنگر،تسمه و تسمه گیر
۵- نصب فریم ها و راهنمای کف
۶- نصب تجهیزات الکتریکی مانند کنترل باکس،چشمی ها و سنسورهای ایمنی ،کلید تغیر حالت و تجهیزات جانبی مانند کلید تاچ یا کلید نو تاچ و سیستم اکسس کنترل
۷-اتصال تجهیزات الکتریکی به کنترل باکس
۸-تنظیم لت ها و رگلاژ تسمه
۹-تنظیم کنترل باکس و راه اندازی درب اتوماتیک
۱۰-نصب کاور اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

مراحل نصب درب شیشه ای اتوماتیک در اصفهان | ابتکار

عیب یابی، سرویس و تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان

۱-درب بسته است و با تحریک چشمی درب باز نمی شود

 در مرحله اول چک کنید برق سیستم وصل باشد در مرحله بعد کلید تغییر حالت را چک کنید که سیستم توسطکلید تغییر حالت یا ریموت کنترل در حالت قفل قرار نگرفته باشد و در حالت اتوماتیک باشد. در صورتی که سیستم در مد اتوماتیک بود سنسور حرکتی یا سنسور مادون قرمز را چک کنید که با تحریک سنسور حرکتی صدای رله آن به گوش می‌رسد یا نه و اینکه ال ای دی تعبیه شده در سنسور ها روشن می شود و رنگ LED تغییر می کند یا نه اگر سنسور تحریک می شود و درب در موقعیت قبلی مانده امکان ایراد در سیم کشی سنسور یا خرابی آن وجود دارد که باید توسط تعمیر کار درب شیشه ای اتوماتیک در اصفهان مشکل بررسی و رفع گردد.

تعمیرکار درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان| ابتکار

۲ - درب باز شده ولی بسته نمیشود

 در مرحله اول بررسی کنید برق اپراتور وصل باشد. بعد از آن کلید تغییر حالت را چک کنید که بر روی حالت دائم باز نباشد در صورتی که کلید تغییر حالت در مد اتوماتیک باشد و درب بسته نشود سنسور های ایمنی ( چشمی نصب شده در فریم درب) سنسور حرکتی بالای درب را چک کنید که مانعی جلوی آن نباشد یا سنسور کثیف نشده باشد در صورتیکه سنسورها ایرادی نداشته باشند در مرحله آخر در را با قطع برق در حالت دستی قرار دهید و لت ها را با دست باز و بسته کنید تا مطمئن شوید لت ها به صورت روان حرکت می‌کنند و مانعی بین آنها نیست در صورتی که مراحل بالا را انجام دادید و ایرادی مشاهده نکردید مشکل می تواند از کنترل باکس سیستم باشد که باید با تعمیرکار درب اتوماتیک شیشه ای تماس بگیرید.

تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان | ابتکار

۳-درب اتوماتیک شیشه ای به محض بسته شدن دوباره باز میشود

این مشکل میتواند از تنظیم نبودن سیستم ،خرابی اینکودر موتور یا تنظیم نبودن سنسور حرکتی بالای درب باشد. در اولین قدم باید از تنظیم بودن سنسور حرکتی بالای درب مطمئن شوید چون وقتی درب بسته می شود امکان دارد لت ها در محدوده دید سنسور قرار بگیرند و سنسور فرمان باز شدن مجدد درب را صادر کند که باید سنسور حرکتی را تنظیم نمود. در صورتی که سنسور تنظیم باشد ایراد می تواند از تنظیم نمودن دستگاه یا خراب بودن انکودر موتور باشد که باید سیستم ریست شود و یا انکودر تعمیر گردد که این کار باید توسط تعمیرکار مجرب صورت گیرد.

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان| ابتکار

۴- درب در بعضی موارد به صورت خود به خود باز و بسته می شود

 این مشکل می‌تواند از عملکرد نادرست سنسور حرکتی باشد در بعضی مواقع که سنسور در معرض تابش نور خورشید یا منبع نور خارجی باشد باعث میشود سنسور خود به خود تحریک شود و در صورتی که سنسور در معرض نور خورشید و منبع نور دیگری نبود مشکل می تواند از خرابی سنسور حرکتی یا اتصالی در سیم های آن باشد که باعث باز و بسته شدن غیرعادی در می‌شود. در این مورد برای رفع مشکل باید با تعمیرکار درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان تماس بگیرید.

نصب انواع درب شیشه ای اتوماتیک در اصفهان| ابتکار

۵- با زدن ریموت کنترل درب باز نمی شود یا تغییر حالت نمی دهد

 اول از وصل بودن برق اپراتور مطمئن شوید در صورتی که برق وصل باشد و با زدن دکمه ریموت کنترل و روشن شدن ال ای دی آن هیج تغییری در حالت درب صورت نگیرد مشکل میتواند از خرابی رسیور یا ریموت کنترل باشد. اگر ریموت کنترل دیگری دارید با ان تست کنید اگر باز هم درب باز نشد یا تغییر حالت نداد مشکل از رسیور یا سیم کشی ان است که باید توسط تکنسین مجرب بررسی گردد.

عیب یابی درب شیشه ای اتوماتیک در اصفهان| ابتکار

۶-با نزدیک شدن به درب، درب باز نمی‌شود و یا با تاخیر باز میشود

 این ایراد میتواند از تنظیم نبودن زاویه دید سنسور حرکتی یا حساسیت آن باشد که در صورت نیاز می توان زاویه دید یا حساسیت آن را تنظیم نمود. این کار باید توسط تکنسین فنی درب اتوماتیک شیشه انجام گیرد.

درب شیشه ای اتوماتیک در اصفهان| ابتکار

۷-درب در حین باز و بسته شدن صدای غیر عادی میدهد

صدای غیر عادی درب در حین حرکت دلایل مختلفی دارد از جمله:
۱-خرابی غلطکهای هنگر یا شل بودن پیچ های آن
۲- خراب شدن سطح مقطع آلومینیومی ریل اپراتور شیشه ای
۳- افتادگی لت ها یا خرابی فریم که باعث می شود درب در حین حرکت با زمین تماس داشته باشد
۴-ساییده شدن گام های تسمه یا شل شدن تسمه
۵- خرابی بلبرینگ های غلطک یا هرزگرد
۶-تراز نبودن ریل الومینیومی

درب اتوماتیک چشمی | ابتکار

۸-روش های خلاص کردن و دستی کردن اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

در مواردی مانند بروز مشکل در عملکرد سیستم یا مواقع اضطراری همانند آتش سوزی یا زلزله نیاز است که درب اتوماتیک شیشه ای را خلاص کرد. با انجام کارهای زیر میتوان درب را خلاص کرد:
۱- قطع برق اصلی سیستم درب اتوماتیک شیشه ای
۲- با استفاده از کلید تغییر حالت و قرار دادن کلید در حالت دائم باز یا دستی
۳- با استفاده از اهرم خلاص کن تعبیه شده بر روی کاور درب اتوماتیک شیشه ای که با قرار دادن آن در حالت خلاص، قفل سیستم باز میشود و درب در حالت دستی قرار میگیرد.

درب شیشه ای اتوماتیک| ابتکار
RECORD | رکورد | گروه ابتکار
FAAC |  فاک | گروه ابتکار
BFT | بی اف تی | گروه ابتکار
ASSA ABLOY | آسا ابلوی  | گروه ابتکار
CAME | کامه | گروه ابتکار
BEA | بئا | گروه ابتکار
NABCO | نابکو | گروه ابتکار
درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان | 09134264673
HORTON | هورتون | گروه ابتکار
TORMAX | تورمکس | گروه ابتکار
SESAMO | سسامو | گروه ابتکار
PORTALP |  پرتالپ | گروه ابتکار
DUNKRMOTOREN | دانکر | گروه ابتکار
APRIMATIC | آپریماتیک | گروه ابتکار
FAAC | فاک | گروه ابتکار
LABEL | لابل | گروه ابتکار
STANLEY | استنلی | گروه ابتکار
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.