advertise
خرید درب اتوماتیک فولدینگ در اصفهان

خرید درب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ یا تاشو در اصفهان

درب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ

درب اتوماتیک فولدینگ با نام های درب اتوماتیک تاشو یا درب اتوماتیک اتوبوسی نیز شناخته میشود.مکانیزم درب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ شباهت خیلی زیادی به درب اتوماتیک شیشه ای لولایی دارد با این تفاوت که هر لت یا لنگه درب به دو قسمت مساوی تقسیم شده و از وسط به هم لولا میشوند و قسمت کناری هم به فریم یا دیوار لولا می‌شود و در زمان باز شدن لت ها از وسط خم شده و در کنار دیوار یا فریم کناری جمع میشوند.
از این نوع درب ها در مواقعی که عرض ورودی خیلی کم باشد یا ورودی از هر دو طرف محدود و امکان استفاده از درب اتوماتیک تلسکوپی یا نباشد استفاده می گردد.بازشو درب اتوماتیک فولدینگ در صورت باز شدن کامل به ۹۰ درصد عرض ورودی می‌رسد. سرعت باز و بسته شدن درب اتوماتیک شیشه ای تاشو نسبت به درب های اتوماتیک دیگر خیلی بیشتر می باشد و برای مکان های شلوغ و پر رفت و آمد مناسب است. با توجه به مکانیزم حرکتی درب اتوماتیک فولدینگ، حرکت آن بسیار نرم و روان و بدون صدا می باشد و از امنیت بالایی برخوردار است.یکی از ویژگی‌های مهم درب اتوماتیک تاشو کم بودن شعاع عملکردی آن است که باعث می شود بهترین گزینه برای ورودی هایی با عرض کم و فضای محدود باشد.مجموعه ابتکار عرضه کننده انواع درب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ در اصفهان می باشد، شما می توانید برای خرید درب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ در اصفهان نیز با این مجموعه در تماس باشید.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

۱-دو طرف بازشو
۲- یک طرف بازشو

انواع تنظیم بازشو درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

۱- اتوماتیک | ۲-کامل باز | ۳-قفل
۴-یکطرفه| ۵-نیمه باز شو یا زمستانه

خرید درب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ در اصفهان

مجموعه ابتکار با برخورداری از تنوعی منحصر به فرد و بینظیر عرضه کننده انواع درب اتوماتیک در اصفهان اعم از درب اتوماتیک اسلایدینگ، درب اتوماتیک تلسکوپی و ...  می باشد. شما می توانید برای خرید انواع درب اتوماتیک در اصفهان و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خریددرب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ در اصفهان | گروه ابتکار
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.