advertise

قیمت درب کرکره ای پارکینگ اصفهان

اگر به دنبال قیمت درب کرکره ای پارکینگ اصفهان هستید، بهتر است تا پایان این مطلب در کنار ما باشید. اشخاصی که به دنبال حفظ ظاهری و زیبایی ظاهری ساختمان خود هستند از درب کرکره ای پارکینگی استفاده می کنند. از گذشته تا به حال به منظور رعایت حریم و همچنین حفظ امنیت منازل و ساختمان ها از درب های کرکره ای استفاده می شد.
در گذشته درب های کرکره ای دستی بودند و با کمک دست باز و بسته می شدند. این مدل درب های کرکره ای ریموت یا کنترل هوشمند نداشتند، خیلی زود مستهلک می شدند، انرژی زیست محیطی را به هدر می دادند و منجر به بروز آلودگی صوتی می شدند. چندی نگذشت که درب های کرکره ای اتوماتیک به منظور جبران مشکلات و معایب درب های کرکره ای سنتی به بازار آمدند. این درب ها هوشمند بودند و می شد آن ها را از راه دور باز و بسته و کنترل کرد.
همچنین این درب دیگر پر سر و صدا نبودند و منجر به آلودگی صوتی نمی شدند. استهلاک فنی کمتر و همچنین داشتن زیبایی ظاهر منجر شد که به سرعت در بازار طرف داران خود را پیدا کرده و به دسته های گوناگون برای مصارف مختلف تقسیم بندی شوند. یکی از زیر مجموعه های درب های کرکره ای اتوماتیک یا هوشمند، درب کرکره پارکینگ می باشد.
این محصول به منظور درب پارکینگ منازل و همچنین مغازه ها مورد استفاده قرار گرفته و از جنس و مواد مختلفی ساخته شده و در بازار موجود می باشد. در حالت کلی این نوع درب ها قادر به نمایش فضای داخلی نیستند؛ اما در صورتی که مشتری بخواهد می توان از تیغه های پلی کربناتی یا پانچ دار برای این نوع درب استفاده کرده و فضای داخل را به نمایش گذاشت.


باید دقت داشته باشید که درب کرکره ای پارکینگی دارای رول و موتور بوده که در بهترین شرایط می بایست در داخل ساختمان نصب شوند. در صورتی که شرایط برای قرار دادن این دو عامل در ساختمان موجود نباشد، بهتر است به منظور محافظت از رول و موتور در مقابل هر گونه شرایط آب و هوایی از یک پوشش یا کاور مناسب استفاده کرد.
البته باید دقت کنید که درب کرکره ای پارکینگی تا چه میزان مورد استفاده قرار می گیرد.به عبارت دیگر، در صورتی که پارکینگ شما بسیار پر رفت و آمد است، بهتر است از موتور مخصوص (موتور ساید) برای درب کرکره ای پارکینگی خود استفاده کنید که استهلاک کمتر و توان بیشتری داشته و در گذر زمان به آسانی خراب نخواهد شد.
البته در این میان پارکینگ هایی نیز هستند که کم تردد بوده یا اصلا تردد ندارند، برای چنین پارکینگ هایی می توان از درب کرکره ای پارکینگی با موتور توبولار استفاده کرد. البته در کنار داشتن درب کرکره ای پارکینگی به منظور داشتن امنیت و امکانات بیشتر می توان از چشمی مادون قرمز، مرکز کنترل هوشمند و فلاشر امنیت نیز استفاده کرد. هدف از داشتن درب کرکره ای پارکینگی تسهیل فرایند رفت و آمد و صرفه جویی در وقت می باشد؛ اما استفاده از اقلام امنیتی می تواند تجربه استفاده از وسایل هوشمند را برای ما ارتقا دهد.

قیمت درب کرکره ای پارکینگ اصفهان | ابتکار

مقایسه درب کرکره ای پارکینگی اتوماتیک با درب کرکره ای پارکینگی سنتی

در این قسمت قصد داریم تا به مقایسه درب کرکره ای پارکینگی اتوماتیک با درب کرکره ای پارکینگی سنتی بپردازیم. همان طور که می دانید قیمت درب کرکره برقی اصفهان بسیار بالاتر از درب های کرکره ای سنتی می باشد و آن هم به واسطه خدمات و مزایای بیشتر آن ها خواهد بود. در این قسمت قصد داریم تا ابتدا به بررسی ویژگی های درب های کرکره ای سنتی پرداخته و سپس این موارد را در درب کرکره ای پارکینگی اتوماتیک مورد توجه قرار دهیم.مجموعه ابتکار با برخورداری از کارشناسان متخصص بهترین مرکز پخش کرکره برقی در اصفهان می باشد


درب کرکره ای پارکینگی سنتی

همان طور که از نام درب کرکره ای پارکینگی به نظر می آید، کنترل و باز و بسته شدن این نوع کرکره ها از طریق نیروی دست و بدون داشتن کنترلر یا ریموت می باشد. این نوع درب ها طول عمر درازی داشته و از قدیم رای درب مغازه ها یا پارکینگ ساختمان های مسکونی مورد استفاده قرار می گرفتند. این نوع کرکره های سنتی دارای وزن زیادی هستند و در زمان باز و بسته شدن به نیروی بسیار زیادی احتیاج دارند، بنابراین استفاده از این نوع درب های کرکره ای برای منازل توصیه نمی شود. از جمله ایراداتی که می توان به درب های کرکره ای سنتی وارد کرد، داشتن سر و صدای زیاد هنگام باز و بسته شدن است. این صداها می توانند علاوه بر آزار و اذیت همسایه ها و ساکنین، منجر به آلودگی صوتی شده و به محیط زیست آسیب وارد کنند.البته اگر نگاهی به اطراف محیط زندگی خود داشته باشید، خواهید دید که این مدل درب های کرکره ای سنتی به وفور یافت می شوند که دلیل ان هم قیمت پایین و مناسب تر آن ها نسبت به قیمت درب کرکره برقی اصفهان می باشد.

جنسیت مواد به کار برده شده در درب های کرکره ای سنتی بیشتر آلومینیوم و پلی کربنات بوده و این نوع درب ها بیشتر و بنا به درخواست مشتریان در ابعاد متفاوتی ساخته و طراحی می شوند.البته نمی توان به صورت کامل این نوع درب ها را منفور در نظر گرفت، بلکه می توان به مزایایی اشاره کرد که صرفا به این نوع درب های کرکره ای اختصاص می یابد که ان هم باز شدن به صورت کامل و در حالت عمودی می باشد. پانل هایی که برای این نوع درب های کرکره ای به کار برده می شود، دارای ارتفاع کم و ۱۰ سانتی متری بوده وبه راحتی می توان آن ها را برای هر مکانی که مد نظر مشتری باشد نصب نمود. پانل های به کار رفته در این نوع کرکره ها، می توانند به راحتی رول شده و به صورت عمودی در فضای زیر سقف جمع شوند و فضای کمی را نیز به خود اختصاص دهند. به عبارت دیگر، این نوع درب ها نوعی کرکره های همه کاره هستند و در صورتی که مشتری با معایب ان ها کنار بیاید، می تواند به صورت دلخواه از آن ها استفاده کند. قیمت این نوع درب ها نیز نسبت به قیمت کرکره برقی در اصفهان کمتر می باشد.


درب کرکره ای پارکینگی اتوماتیک

چنانچه به دنبال محلی برای فروش کرکره برقی در اصفهان هستید، پیش از خرید باید به با ویژگی ها و معایب و مزایای درب های کرکره ای پارکینگی اتوماتیک آشنا شوید. همان طور که از ظاهر و نام این نوع درب ها به نظر می آید، باز و بسته شدن و کنترل آن ها به صورت اتوماتیک و با استفاده از کنتلر و یا ریموت می باشد. به عبارت دیگر، این نوع درب ها حالت هوشمند شده درب های کرکره ای پارکینگی سنتی می باشند.
درست است که این نوع کرکره ها اتوماتیک هستند و هوشمند بودن آن ها امکان استفاده از آن ها را برای مشتری تسهیل خواهد کرد؛ اما این نوع درب ها هم همانند مدل های سنتی آن ها دارای وزن سنگینی می باشند که ممکن است امکان کنترل باز و بسته شدن آن ها را با مشکل مواجه کند. در ساختار این نوع کرکره ها از موتور و جک های مخصوص استفاده شده است.این نوع ساختار امکان کنترل از راه دور و تسهیل در استفاده را برای این نوع درب های کرکره ای پارکینگی اتوماتیک ایجاد خواهد کرد. درب هایی که در گذشته استفاده می شد جنسیت مرغوبی نداشتند؛
اما کرکره های اتوماتیک پارکینگی حاضر از جنس فولاد، آلومینیوم و پلی کربنات مرغوب بوده و می توان با توجه به سلیقه مشتری به هر صورت یا مدلی آن ها را طراحی کرده و در هر مکانی نصب نمود. این نوع کرکره ها دارای مدل ها و رنگ های متنوعی هستند و می توانند گزینه های بسیار زیادی را در اختیار مشتری قرار دهند. این نوع کرکره های اتوماتیک قابلیت امنیت بالاتری نسبت به مدل های قدیمی داشته و به همین دلیل هم از قیمت بالاتری برخوردار هستند. البته این نوع درب ها در مقابل آلودگی های محیطی کثیف نشده و نیازی به صرف هزینه جهت نظافت نخواهند داشت. درب های کرکره ای پارکینگی اتوماتیک دارای ویژگی های به خصوصی هستند که عبارت اند از:• عدم اشغال فضای پارکینگ
• کمک به استفاده حداکثر از فضای داخلی پارکینگ
• کمک به ایجاد امنیت و بالا بردن ان نسبت به سایر مدل های قدیمی
• دارای طراحی هوشمند جهت کنترل از راه دور توسط گوشی موبایل یا ریموت هوشمند
• دارای تیغه های فوم دار و عدم ایجاد سر و صدا و آلودگی صوتی در مکان های پر رفت و آمد و مسکونی
• دارای رنگ ها و مدل های بسیار متفاوت و متنوع و قابل انطباق با نمای ظاهری مغازه و منازل مسکونیدر هنگام فروش کرکره برقی در اصفهان باید به چه نکاتی توجه کرد؟

اگر به دنبال محلی برای فروش کرکره برقی در اصفهان هستید، باید عنوان کنیم که پیش از خرید باید به ویژگی های کرکره های برقی توجه کنید. پس از آشنایی کامل با این نوع درب های کرکره ای، بهتر است به یکسری نکات جهت خرید این نوع درب ها توجه داشته باشید. این نکات می تواند به خرید و انتخاب صحیح این نوع درب های کرکره ای کمک کند. این نکات عبارت اند از:
• توجه به ابعاد دهانه پارکینگ و سفارش درب کرکره ای پارکینگی متناسب با ابعاد آن
• انتخاب تیغه مناسب برای درب پارکینگی با توجه به محیط (نیاز به کم صدا بودن درب کرکره ای یا خبر)
• انتخاب موتور مناسب برای درب کرکره ای پارکینگی با توجه به میزان تردد افراد یا ساکنین
• توجه به سایر تجهیزات ایمنی و همچنین سنسور های فتوسل در هنگام خرید و سفارش درب کرکره ای پارکینگی اتوماتیک

گروه صنعتی ابتکار؛
 ارائه دهنده انواع تیغه کرکره برقی در طرح ها، رنگ ها و مدل های مختلف در اصفهان

چگونه می توان قیمت درب کرکره برقی اصفهان را تعیین کرد؟

برای اطللاع از قیمت درب کرکره برقی اصفهان باید به یکسری نکات توجه کرد. ابتدا باید به این نکته واقف باشید که قیمت کرکره برقی پارکینگی به عوامل بسیار متفاوتی بستگی دارد و در صورتی که شما به دنبال خرید کرکره برقی در اصفهان هستید، پیش از خرید به موارد زیر دقت فرمایید: در نظر گرفتن و تعیین ابعاد کرکره برقی اتوماتیک در قیمت آن تاثیر گذار است. به عبارت دیگر، هر چه شما ابعاد بزرگ تری را در نظر داشته باشید، متریال به کار رفته بیشتر خواهد شد و در نتیجه قیمت کرکره برقی بالاتر خواهد رفت. موتور به کار رفته در کرکره برقی اتوماتیک نیز بر قیمت آن موثر است. همان طور که می دانید با توجه به میزان تردد و استفاده از کرکره اتوماتیک، باید موتور مخصوص به آن سفارش داده شود.
موتور های ساید دارای قدرت بالاتری نسبت به موتور های توبولار هستند، بنابراین اگر هر کدام از این دو نوع موتور را انتخاب کنید، می تواند قیمت خرید کرکره برقی را بالا یا پایین بیاورد. بنابراین با توجه به تعداد ماشین هایی که قرار است از این درب کرکره ای پارکینگی اتوماتیک تردد کنند و همچنین تعداد دفعات تردد، می توانید نسبت به انتخاب موتور درب و همچنین قیمت آن اطمینان حاصل نمایید. درب های کرکره ای اتوماتیک پارکینگی دارای تنوع رنگی بالایی بوده و عناصر مختلفی می توانند در ساختار آن ها به کار برده شوند.
با توجه به نوع رنگ و متریالی که در ساخت ان ها مورد استفاده قرار می گیرد، قیمت آن ها می تواند بیشتر یا کمتر شود. به عنوان مثال در صورتی که درب کرکره ای پارکینگی اتوماتیک از جنس پلی کربنات باشد نسبت به آلومینیوم از قیمت بالاتری برخوردار خواهد بود. بنابراین مشتریان با توجه به بودجه و نیاز خود می توانند نسبت به انتخاب و خرید درب های کرکره ای اقدام نمایند.


همان طور که مطالعه کردید، در این مقاله سعی کردیم تا به بررسی درب های کرکره ای پارکینگی اتوماتیک و قیمت درب کرکره برقی اصفهان بپردازیم. همان طور که پیش از این نیز عنوان شد، عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت و بودجه لازم برای خرید این نوع درب های کرکره ای اثرگذار بوده که مشتریان با توجه به نیاز و هدف خود باید نسبت به تعیین قیمت آن اقدام کنند. البته به منظور انتخاب بهتر می توان از کارشناسان متخصص در این حوزه نیز کمک گرفت.مجموعه ابتکار با برخورداری از تنوعی منحصر به فرد و بینظیر عرضه کننده انواع درب اتوماتیک در اصفهان اعم از درب اتوماتیک فولدینگ ، درب اتوماتیک تلسکوپی و ... می باشد. شما می توانید برای خرید انواع درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.