advertise

نصب و تعمیر درب ریلی پارکینگ در اصفهان با قیمت مناسب

درب پارکینگ ریلی اصفهان

ساختار کلی درب ریلی پارکینگ در اصفهان به گونه ایست که یک لنگه یا چند لنگه درب به صورت کشویی بر روی یک یا چند ریل به سمت چپ یا راست حرکت می‌کند و فضای ورودی ساختمان را به صورت کامل باز می نماید. نصب درب ریلی اصفهان را به چند روش میتوان اجرا کرد ولی کارکرد آنها به صورت یکسان میباشد.درب های ریلی تک لنگه دارای یک لنگه در می باشند که به سمت چپ و راست حرکت می کند.برای استفاده از این نوع درب نیاز به فضای متناسب با عرض درب در یک طرف ورودی احتیاج می باشد.درب های ریلی دو لنگه یا چند لنگه که به صورت کشویی کنار هم حرکت می کنند که این درب ها مناسب ورودی‌های می باشد که در طرفین فضایی به عرض کامل ورودی موجود نمی باشد.


چنانچه محیط مد نظر از فضای کافی برای نصب و استفاده از در اتوماتیک بازویی برخوردار نیست، درب ریلی اتوماتیک اصفهان مناسب ترین گزینه برای شما است.بر این اساس وزن و عرض درب ریلی از عوامل مهم و تاثیر گذار در انتخاب نوع موتور می باشد. موتور درب ریلی پارکینگ در اصفهان بر اساس نوع انتقال نیرو بر دو نوع الکترومکانیکی و هیدرولیکی دسته بندی می شود که برای دربهای با وزن و عرض کمتر با تردد محدود از نوع الکترومکانیکی ، و برای دربهای با وزن بیشتر و عرض زیاد با تردد بالا از نوع هیدرولیکی استفاده می کنیم. 
مجموعه ابتکار عرضه کننده انواع خدمات نصب و تعمیر درب اتوماتیک پارکینگی در اصفهان، از جمله نصب و تعمیر درب اتوماتیک بازوئی با قیمت مناسب در اصفهان، تعمیر و نصب درب اتوماتیک کرکره ای پارکینگ در اصفهان و... می باشد. جهت دریافت خدمات و خرید انواع درب ریلی اتوماتیک، درب کرکره ای اتوماتیک و انواع درب شیشه ای اتوماتیک  می توانید با کارشناسان ما در مجموعه تماس حاصل فرمایید. 


قیمت درب برقی ریلی اصفهان | ابتکار

قیمت درب برقی ریلی اصفهان

مانند سایر درب های اتوماتیک پارکینگی در مجموعه ابتکار؛ مثل درب اتوماتیک زیر سقفی اصفهان و درب اتوماتیک بازویی در اصفهان؛ قیمت درب ریلی اصفهان نیزبه عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آنها عبارتند از:
• برند
• کیفیت موتور درب ریلی
•  تجهیزات جانبی آن
به علاوه؛ از عوامل دیگر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• تردد در طول شبانه روز
• عرض درب
• وزن درب
• چند لنگه بودن درب اتوماتیک ریلی در اصفهان
همچنین باید توجه داشت نحوه و کیفیت نصب درب برقی ریلی در قیمت درب برقی ریلی در اصفهان تمام شده کار تاثیر بسزایی دارد زیرا نصاب باید از مواد مصرفی با کیفیت در نصب استفاده کرده و دقت و حساسیت لازم را همگام نصب تجهیزات درب برقی ریلی به خرج دهد.


خدمات پس از فروش و گارانتی درب اتوماتیک ریلی در اصفهان

نصب درب ریلی با کیفیت و استاندارد باعث کاهش استهلاک و افزایش طول عمر درب برقی ریلی شده و مصرف کننده مبجور به پرداخت هزینه های اضافی برای تعمیرات نخواهد شد.حتما باید خدمات پس از فروش ،گارانتی و مدت زمان آن را در نظر داشت. چرا که بعضی از مشتریان فقط پارامتر قیمت را مد نظر قرار می‌دهند و بدون توجه به سابقه و رزومه فروشنده و توانایی او در ارائه خدمات و گارانتی اقدام به خرید می‌کنند.
در این صورت؛ در زمان مشکل در عملکرد سیستم ،از خدمات و گارانتی از سوی فروشنده بهره‌مند نمی‌شوند و مجبور به پرداخت هزینه اضافه خواهند شد. پس لازم است قبل از خرید همه جوانب اعم از برند،نحوه و کیفیت نصب درب ریلی اصفهان،گارانتی و خدمات پس از فروش سیستم و در اخر قیمت درب ریلی در اصفهان را مد نظر گرفته و بعد اقدام به خرید نمایید.

گروه صنعتی ابتکار؛
ارائه دهنده خدمات متمایز در زمینه نصب و راه اندازی انواع درب ریلی پارکینگ در اصفهان

ویژگی های درب پارکینگ ریلی اصفهان

 ۱-درب های ریلی در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی و ساخته می شود و می توان با طرح ساختمان هماهنگ ایجاد کرد.
۲-این درب ها راحت تر و ساده تر از  درب اتوماتیک زیر سقفی باز و بسته می شوند و دارای صدای کمتری هستند.
۳-درب های ریلی در داخل یا بیرون فضای پارکینگ بر روی دیوار حرکت می کند و از این رو فضای داخل پارکینگ را اشغال نمیشود.
۴-این درب ها به دلیل ساختارشان دارای استحکام بالایی هستند و روکش ضد زنگ و رنگ از زنگ زدگی آنها جلوگیری می‌کند.
۵- این درب ها دارای امنیت زیادی هستند و به راحتی و با فشار باز نمیشوند.
۶- موتور درب های اتوماتیک ریلی به دلیل ساختار موتور دارای خلاص کن دستی هستند که در مواقع اضطراری و قطع برق به صورت دستی قابل حرکت میباشند.
۷- درب ریلی پارکینگ در اصفهان جهت نوسازی و بازسازی ساختمان به راحتی و در کمترین زمان قابل اجرا هستند

خرید درب ریلی پارکینگ در اصفهان | ابتکار

محتویات پک درب ریلی اتوماتیک اصفهان

 در بیشتر موارد محتویات پک درب ریلی پارکینگ در اصفهان مشابه یکدیگر است:
۱-یک عدد موتور درب ریلی
۲-مدار فرمان یا مدار کنترل
۳-یک جفت سنسور ایمنی
۴- دو عدد ریموت کنترل
۵- فلاشر یا چراغ هشدار دهنده
۶- بیس پلیت یا پایه نگهدارنده موتور
۷- ریل دندانه شانه ای ۴ متر
۸- آچار یا کلید خلاص کن 

موتور درب اتوماتیک ریلی در اصفهان قابلیت نصب بر روی زمین یا بالایی درب و زیر سقف را دارد. موتور درب های اتوماتیک ریلی بر اساس ساختار حرکتی بر دو نوع موتور درب زیر سقفی و موتور دندانه شانه ای یا چرخ دنده ای تقسیم می‌شود که موتور زیر سقفی به صورت الکترومکانیکی و موتور دنده شانه ای به صورت الکترومکانیکی و هیدرولیکی موجود می باشد.


موتور درب زیر سقفی فقط به صورت الکترومکانیکی می باشد ولی موتور دندانه شانه ای هم به صورت الکترومکانیکی و هیدرولیکی موجود می باشد . موتور درب اتوماتیک زیر سقفی در اصفهان برای دربهای ریلی چند لنگه و تک لنگه با وزن متوسط تا حدود ۶۰۰ کیلوگرم مناسب می باشد. موتور های زیر سقفی را میتوان در بالای درب و زیر سقف نصب کرد که باعث می‌شود.این نوع موتوردر زمان کارکرد صدای کمتری نسبت به موتور دندانه شانه ای تولید میکند.


موتور دندانه شانه ای بر روی زمین یا بالای درب نصب می شود و ثابت می باشد. ریل دندانه شانه ای بر روی درب نصب می گردد و با چرخ دنده سر موتور درگیر می شود و با چرخش چرخ دنده سر موتور درب باز و بسته می شود. این موتور صدای بیشتری نسبت به موتور زیر سقفی دارد و برای درب های با وزن سنگین پیشنهاد می شود این موتور در برابر پاشش آب مقاوم است و برای هر نوع شرایط محیطی مناسب می باشد.


درب ریلی برقی اصفهان مناسب برای مکان های دارای فضایی محدود در عمق و ارتفاع پارکینگ می باشد.روان بودن درب در هنگام باز و بسته شدن خیلی مهم می باشد و باعث افزایش طول عمر موتور می گردد استفاده از چرخ های تفلونی یا پلی اتیلن در زیر درب باعث روانی و جلوگیری از استهلاک درب ریلی و افزایش طول عمر موتور می‌شود.رفع ایرادات ناشی از بد باز و بسته شدن درب و روان نبودن آن توسط آهنگر قبل از نصب موتور الزامی است.


موتور دندانه شانه ای بر روی زمین یا بالای درب نصب می شود و ثابت می باشد. ریل دندانه شانه ای بر روی درب ریلی پارکینگ در اصفهان نصب می گردد و با چرخ دنده سر موتور درگیر می شود و با چرخش چرخ دنده سر موتور درب باز و بسته می شود. این موتور صدای بیشتری دارد و برای درب های با وزن سنگین پیشنهاد می شود این موتور در برابر پاشش آب مقاوم است و برای هر نوع شرایط محیطی مناسب می باشد.


در نوع متحرک،موتور در داخل ریل حرکت میکندو خود موتور مستقیم به درب اتوماتیک ریلی در اصفهان متصل می شود. در داخل ریل یک زنجیره یک طرفه قرارداد و موتور توسط چرخ دنده بر روی زنجیر حرکت میکند که این امر باعث تولید صدای کمتر و استهلاک کمتر میشود. قدرت موتور متحرک بیشتر از موتور ثابت می‌باشد . برای درب های سنگین تر پیشنهاد می گردد این موتور برای مکان هایی که دارای سقف می باشد مناسب است.

نصب درب ریلی اتوماتیک در اصفهان

مجموعه ابتکارعرضه کننده انواع خدمات درب اتوماتیک از جمله درب اتوماتیک بازویی در اصفهان با بهترین قیمت و  کیفیت  می باشد. شما همچنین می توانید برای نصب و تعمیر  انواع درب اتوماتیک پارکینگی
در اصفهان
با کارشناسان مجموعه در تماس باشید. 

نصب درب ریلی پارکینگی اصفهان

نصب درب ریلی اصفهان

نصب درب ریلی اصفهان یک کار تخصصی می باشد زیرا اگر از بهترین برند نیز استفاده شود ولی نصب غیر اصولی و غیر استاندارد صورت گیرد، موتور درب ریلی خیلی زود خراب شده و نیاز به تعمیرات پیدا میکند.شما می توانید برای نصب درب برقی ریلی  با گروه ابتکار؛ نمایندگی درب ریلی در اصفهان تماس رفته و از متخصص نصب درب برقی ریلی در پروژه های خود استفاده کنید.


مراحل نصب درب برقی ریلی در اصفهان

برخی از عملیات هایی که در  نصب درب ریلی اصفهان صورت میگیرد:
۱-عملیات تخریب و ایجاد فضای لازم جهت نصب بیس پلیت موتور درب ریلی
۲- اجرای فنداسیون بیس پلیت یا پایه موتور
۳-جوشکاری ریل دندانه شانه ای بر روی درب ریلی
۴-عملیات داکت کشی و لوله گدازی، و سیم کشی تجهیزات
۵-نصب موتور، مرکز کنترل، سنسور ها و فلاشر
۶- عملیات تنظیم و رگلاژ درب
۷- تنظیم مدار فرمان و تست نهایی
نکته ای که باید مشتریان به آن باید توجه داشته باشند تا باعث کاهش استهلاک سیستم درب ریلی برقی اصفهان و افزایش طول عمر آن شوند سرویس های دوره ای و مداوم است که میتوانید با گروه ابتکار ارتباط برقرار کرده و از سرویس های دوره ای که برای مشتریان عزیز فراهم شده بهره مند شوید. شما می توانید علاوه بر خرید و نصب درب ریلی اصفهان، خرید سایبان برقی در اصفهان از ابتکار؛ نمایندگی سایبان برقی در اصفهان نیز انجام دهید. 

نصب درب ریلی اصفهان | ابتکار

تعمیر درب ریلی اصفهان ، عیب یابی و سرویس و نگهداری

 در مرحله اول باید بررسی کنیم که برق ورودی وصل باشد.در مرحله بعد باید چک شود ریموت کنترل شما کار نمی کند یا تمامی افراد ساختمان در صورتی که ریموت کنترل تمامی افراد ساختمان کار نمیکند و چراغ ریموت روشن میشود ولی درب شروع به کار نمی کند سیستم درب ریلی پارکینگ در اصفهان باید توسط تکنسین چک شود و رفع عیب صورت گیرد.در صورتی که ریموت کنترل شما فقط کار نمیکند بررسی کنید که با فشار دادن ریموت کنترل چراغ آن روشن می شود یا نه اگر چراغ ریموت روشن شد به احتمال زیاد ریموت شما مشکل دارد و اگر چراغ آن روشن نشود یا نور آن کم باشد باید باتری ریموت تعویض گردد.

خرید درب حیاط ریلی اصفهان| ابتکار

فروش درب ریلی در اصفهان| ابتکار

 در درب های اتوماتیک ریلی برای تعیین حد باز و بسته شدن، دارای مگنت یا میکروسوئیچ می‌باشند.برای رفع این مشکل باید بررسی شود که مگنت یا میکرو سوئیچ در جای خود قرار دارد یا نه اگر در سر جای صحیح خود قرار داشت امکان خرابی مگنت یا میکروسوئیچ وجود دارد که باید توسط تکنسین درب اتوماتیک ریلی در اصفهان بررسی و رفع صورت گیرد.


 در مرحله اول باید موتور درب ریلی را خلاص کنید و به صورت دستی درب را حرکت دهید تا اینکه مطمئن شوید در طول مسیر حرکت ،درب حرکت روان داشته باشد و یا اینکه هیچ مانعی در مسیر درب وجود نداشته باشد.در صورتی که حرکت درب روان نباشد باید چرخ های زیر درب و بلبرینگ های بالای آن چک شود و روان کاری صورت گیرد. و اگر خراب باشد باید تعویض گردد. این مشکل باید در اسرع وقت رفع گردد زیرا باعث خرابی چرخ دنده های موتور شده و باعث مشکلات بیشتری می گردد و هزینه‌ های بیشتری در برخواهد داشت. برای جلوگیری از ایجاد مشکلات بیشتر پیشنهاد می شود سرویس های دوره ای توسط تکنسین درب ریلی صورت گیرد.

خرید درب ریلی چوبی اصفهان| ابتکار

نمایندگی درب ریلی در اصفهان | ابتکار

باید چک شود که موتور درب ریلی خلاص نباشد در صورتی که موتور خلاص بود باید آن را قفل کنید اگر باز هم درب حرکت نکرد به احتمال زیاد مشکل از قسمت داخلی انتقال نیرو و گیربکس می باشد که باید توسط تعمیرکار بررسی شود و جک تعمیر و رفع عیب گردد.


به احتمال زیاد مشکل از فتوسل یا سنسور ایمنی است که در مرحله اول از تمیز بودن سنسورها مطمئن شوید و اینکه جسمی بین سنسورها نباشد.برای تست سنسور دست یا جسمی را بین سنسور تکان دهید و توجه کنید که سنسور صدای تیک تیک می دهد یا نه اگر صدای تیک تیک داد چشمی سالم است و مشکل از مدار فرمان یا سیم خروجی میباشد و اگر صدای تیک تیک نداد مشکل از سنسور می باشد که باید توسط کنسین درب پارکینگ ریلی اصفهان بررسی و رفع عیب گردد.

ساخت درب ریلی در اصفهان | ابتکار

درب ریلی دست دوم اصفهان | ابتکار

مدار فرمان درب اتوماتیک ریلی دارای عملکرد ۲ سرعته میباشد تا از ضربه زدن درب به دیوار یا چهار چوب دب جلوگیری شود.در مرحله اول باید محل قرارگیری مگنت یا میکروسوییچ چک شود.در صورتی که مگنت یا میکروسوییچ در جای صحیح خود قرار داشتند باید از روان بودن درب اطمینان پیدا کنید زیرا امکان ایجاد اصطحکاک وجود دارد و زمان تنظیم شده حرکت درب در مدار فرمان نیاز به تنظیم مجدد داشته باشد که این کار باید بعد از روان سازی درب ، توسط تکنسین درب اتوماتیک ریلی صورت گیرد.


۷-نحوه خلاص کردن درب اتوماتیک ریلی

در زمانی که به مشکل در عملکرد درب ریلی اتوماتیک اصفهان برخورد کردید یا برق ورودی قطع شد، نیاز است که موتور ریلی خلاص شود تا مانع از رفت و آمد وسایل نقلیه نگردد. در این کار توسط آچار یا کلید خلاص کن صورت می‌گیرد که باید آچار یا کلید را در محل خلاص کن قرار دهید و با توجه به علامت روی خلاص کن، در جهت خلاص کردن بپرخانید تا موتور آزاد شود و در صورت رفع مشکل هم خلاص کن را در جهت قبل به چرخانید تا موتور قفل شود.

فروش درب ریلی اتوماتیک اصفهان| ابتکار
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.