advertise
تعمیر و نصب درب اتوماتیک مثلثی در اصفهان

خرید درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی در اصفهان

درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی

درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی که جزو خانواده درب های اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ می باشد از دو قسمت تشکیل شده که این دو قسمت دارای دو ریل جداگانه می باشد و از دو لت تشکیل میشود. لت ها به صورت مجزا روی هر ریل قرار می گیرند.این دو قسمت از یک طرف به هم متصل هستند که تشکیل یک زاویه را می دهند. در بیشتر موارد این زاویه ۹۰ درجه می باشد اما امکان اجرا در زاویه های کمتر و بیشتر از ۹۰ درجه وجود داردبه همین علت به درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی درب اتوماتیک زاویه نیز گفته می شود.این دو قسمت که با هم تشکیل یک درب را می‌دهند توسط یک مرکز کنترل واحد کار می کند.عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی همانند درب اتوماتیک اسلایدینگ میباشد و تفاوت آن فقط به نحوه قرارگیری ریل ها و یراق آلات به کار رفته در آن می باشد. نحوه باز شو درب اتوماتیک مثلثی هم درجهت داخل و هم در جهت خارج قابل اجرا میباشد.
از جمله کاربرد های درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی میتوان برای ورود هایی که دارای فضای کوچک و زاویه دار می‌باشند اشاره کرد درب اتوماتیک مثلثی برای اینجور مکان ها بهترین انتخاب است .با استفاده از این سیستم می توان ورودی متفاوت و منحصر به فرد با معماری و نمای ساختمان ایجاد کرد.
شما میتوانید برای خرید درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی با بهترین قیمت به مجموعه ابتکار مراجعه نمائید. این مجموعه عرضه کننده انواع درب اتوماتیک در اصفهان می باشد و با برخورداری از کیفیتی بالا و تنوعی بی نظیر همواره در صدد خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد. شما می توانید برای خرید درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی در اصفهان از طریق دکمه زیر با مجموعه ابتکار در تماس باشید.

انواع تنظیم بازشو درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی

اتوماتیک

کامل باز

یکطرفه

زمستانه

نیمه باز شو 

قفل

خرید درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی در اصفهان

مجموعه ابتکار با برخورداری از تنوعی منحصر به فرد و بینظیر عرضه کننده انواع درب اتوماتیک در اصفهان اعم از درب اتوماتیک فولدینگ، درب اتوماتیک تلسکوپی و ...  می باشد. شما می توانید برای خرید انواع درب اتوماتیک در اصفهان و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی در اصفهان | گروه ابتکار
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.